2737
2739
نشانه ک س خلی هست 🤣🤣

نه😱به چشم برادری جیگره بهش نمیاد پسر بدی باشه

💜💜💜💜با افتخار یک آرمی💜💜💜💜 .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
همیشه خدا می خونید؟

آره بیشتر اوقات 😅 کارم همینه 

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق فیلم _موسیقی_طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم     آی دی من توی  سایر پلتفرم ها : salehioriginal 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ‌ربطی داره.شوهذ من هروقت عصبی میشه با داد آهنگ میخونه

وای خدایا این دیگه چی بود نصف شبی از خنده مردم اینطوری خوبه تو دعوا ها هم یه دلی از عزا درمیارین😂😂😂😂😂😂😂😂😂

کشش ندارم خوب بودنمو اثبات کنم ترجیح میدم برن تجربه کنن و برگردن 😏(تیکه های خاص)
وای خدایا این دیگه چی بود نصف شبی از خنده مردم اینطوری خوبه تو دعوا ها هم یه دلی از عزا درمیارین😂😂 ...

🤣🤣🤣🤣بلند میزنم زیر آواز ک سر من داد نزنه یه وقت مجبور نشه منت کشی کنه

2731
یادمه زمان ما تو راه مدرسه پسرا آواز میخوندن برامون!از خواستن نیس بنظرم از بیشخصیتیشون بود

ببشخصیت نمیاد بهش

💜💜💜💜با افتخار یک آرمی💜💜💜💜 .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
🤣🤣🤣🤣بلند میزنم زیر آواز ک سر من داد نزنه یه وقت مجبور نشه منت کشی کنه

چه جالب ولی خدا خیرت بده خیلی خندیدم 😂

کشش ندارم خوب بودنمو اثبات کنم ترجیح میدم برن تجربه کنن و برگردن 😏(تیکه های خاص)
😁چه بامزه

الان شما آقایی میگی بیشخصیته یا کراش زده؟

2738
به نظرم ربطی به بیشخصیت بودن نداره  . احتمالا کراش زده .یا شایدم عادتش اینه

اگه عادتش بود قبلا می دیدم می خونه ولی اولین بار بود ازش شنیدم آرام زمزمه داره

به نظرم ربطی به بیشخصیت بودن نداره  . احتمالا کراش زده .یا شایدم عادتش اینه

مرسی آقا کاوه