2737
2734
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 110 بازدید | 28 پست
فدات شم عزیزم،  انشالله بحق این ماه عزیز،  بچه شما سالم بمونه قلبش تشکیل شه،  خدا ب م ...

الهی آمین ممنون از دعای قشنگت انشالله واست میمانه اینسری اما مث من نباش حتما پیگیری کن بعد اقدام

این پنجمیه امیدوارم بمونه واینکه تشخیص رحم دوشاخ دادن این مشکل بزرگیه واسه من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خونابه داشتم یه بارم خونریزی شدیدکه گفتم صددرصد سقط شده رفتم فرداش دکتربهم شیاف دادگذاشتم گفت اینوبزاراگه موندنی باشه میمونه اگه نه که سقط میشه

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
سلام من براقلب آخرای۹هفته رفتم تشکیل شده بود.۷هفته رفتم سونوی شکمی معمولی میگفت تواصلاباردارنیستی &n ...

خداروشکر عزیزم من رحمم دوشاخه مث اینکه این مشکل بزرگیه برام دعاکن

منم خونابه داشتم یه بارم خونریزی شدیدکه گفتم صددرصد سقط شده رفتم فرداش دکتربهم شیاف دادگذاشتم گفت ای ...

الهییی عزیزم من مهمان داشتم بخاطر اینکه سقط میکنم پیش هیچکی نگفتم هروق فعالیتم زیاد باشه خونابه دارم بعدش قط میشه درضمن حالت تهوع نداشتم تابحال فقط حساسیت سینه

خب دختر خوب مهمون توی این وضعیت؟ الان فقط باید به فکر استراحتت باشی

بخاطر سقط هام نگفتم ب هیچکی فقط منوهمسرم میدونیم خیلی وقت بود نیومده بودن نمیشد جوابشون کنم

2738
خداروشکر عزیزم من رحمم دوشاخه مث اینکه این مشکل بزرگیه برام دعاکن

انشاالله عزیزم بسلامتی بگذرونی بارداریتو وهرکی ازخدابچه میخوادخدابهش اول سالم وبعدصالح بده بادل خوش وشاد.منکه باردارم امااوایل بارداریم مادرم فوت شدتااینجاباروحیه داغون ودل خون پیش رفتم خداخودش کمکم کنه

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استرس نداشته باش انشالله همه چی خوب پیش میره تو که سابقه سقط داری بیشتر استراحت کن کاش مهمونارو یکار ...

رفتن دیگ استراحت میکنم خب رحم دوشاخ کجای دلم بزارم اخه

انشاالله عزیزم بسلامتی بگذرونی بارداریتو وهرکی ازخدابچه میخوادخدابهش اول سالم وبعدصالح بده بادل خوش ...

ممنون از دعای قشنگت مهربون انشالله بچت صحیحو سالم بیاد بغلت سروقت خودش خدا برات حفظش کنه 

الهی عزیزم چی کشیدی😭😭