2733
2739
عنوان

بارداری

110 بازدید | 28 پست

سلام دوستان طبق حساب خودم اخرین قاعدگیم16بهمن بود اما خونابه داشتم رفتم سنو دیروز نوشته  ساک حاملگی با واکنش دسیدوایی نرمال حدود مشخص وجدار منظم همراه با وجود قطب جنینی وکیسه زرده وعدم رویت ضربان قلب سن تقریبی شش هفته وcrl3 م 

ضخامت  ونمای کوریون درحد نرمال 

کوریون چیه وچرا قلب هنوز تشکیل  نشده خونابه داشتم قط شد فعالیت داشتن باز کمی شروع شده خیلی کمرنگه سابقه سقط دارم

وقتی کلمه سقط میاد تن و بدنم میلرزه یاد دردایی ک کشیدم برا سقطا میفتم😭😭،  ایشالا برا شما قلبش تشکیل شه سالم باشع

تیکر بارداریم بود اخهه 😭بچم تو دلم مرد بی دلیل، چرا رفتی رفیق نیمه راهم زندگیم، من که از جونمم بیشتر دوست داشتم 😭😭 آخ خدااااا چرااینکارو کردی با من اخهه😭😭،خداجونم یه بچه سالم بده بهم من قول میدم مامان خوبی باشم 😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وقتی کلمه سقط میاد تن و بدنم میلرزه یاد دردایی ک کشیدم برا سقطا میفتم😭😭،  ایشالا برا شما قلبش ...

نگم برات این پنجمین حاملگیمه پارسال مول بود نمیدونم این بمونه یانه خدادامنتو سبز کنه خاهر برات صلوات فرستادم 

2740
همه چی خوبه شکر خدا . دو تا چهار هفته دیگه وقت برای تشکیل قلب داری . انشاالله بمونه برات 

ممنونم عزیزم ینی امیذی هس اخه فاصله ش خیلیه با اولین روز اخرین پریود

زوده هنوز برای تشکیل قلب ۸ هفته برو ولی اصلا استرس الکی نداشته باش همه چیز خوبه خداروشکر

این پنجمین بارداریمه چرا خونابه کمرنگ دارم البته یک هفته س مهمان داری میکنم

نگم برات این پنجمین حاملگیمه پارسال مول بود نمیدونم این بمونه یانه خدادامنتو سبز کنه خاهر برات صلوات ...

فدات شم عزیزم،  انشالله بحق این ماه عزیز،  بچه شما سالم بمونه قلبش تشکیل شه،  خدا ب منم ی بچه سالم بده زودی😭😔

تیکر بارداریم بود اخهه 😭بچم تو دلم مرد بی دلیل، چرا رفتی رفیق نیمه راهم زندگیم، من که از جونمم بیشتر دوست داشتم 😭😭 آخ خدااااا چرااینکارو کردی با من اخهه😭😭،خداجونم یه بچه سالم بده بهم من قول میدم مامان خوبی باشم 😭😭😭😭

سلام من براقلب آخرای۹هفته رفتم تشکیل شده بود.۷هفته رفتم سونوی شکمی معمولی میگفت تواصلاباردارنیستی  بعدش۹هفته رفتم سونوی واژینال که همه چی رودیدوخوب بودخداروشکر

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706