2703
2553

من نمیتونم کامل ببینم جسته گریخته تا حالا شو دیدم سه قسمتش بود مادر قهر کرده بود تو اتاق بعد دختر کوچک رو صدا زد گفت همش تقصیر تو بوده جریان چی بود چرا مقصر میدوندش و اصلا چرا باهاش لجه

سوال دومم اون قسمت که زنگ زدن زن دوم بیاد مزایده چی شد؟تو مزایده ثریا چطور ضایع اش کرد؟

وقتي مامان دختره رو حامله بود مريض ميشه دكتر ميگه يا بچت و انتخاب كن يا رحمت مامانه ميگه بچه و زنگ ميزنه مادر و پدرش از خارج بيان كه هواپيما سقوط ميكنه ميميرن و بعد اونم شوهرش ميره با زن هاي ديگه به خاطر همين دخترشو نحس ميدونه 

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولی رو نمیدونم فقط میدونم بهش میگن بد قدم 

اما دومی ثریا یه گلدون از خونش هدیه کرد به خیریه و به مزایده گذاشتن، بعد به یکی از خانما گفت به زن دوم بگه که ثریا این گلدون رو میخواد بخره تو تو مزایده شرکت کن نذار بخره

زن دوم هم شرکت کرد ثریا هر قیمتی میگفت اون بالاترشو میگفت، آداب مزایده هم بلد نبود هی سوتی میداد و در اخر زن دوم با قیمت خیلی بالایی خریدش و رفت که ثریا رو بسوزونه اونم بهش گفت گلدون مال خودم بوده بهت گفتم تو همیشه دست دومای منو استفاده میکنی

خدایا شکرت
2720

کی داره؟  ساعت چند؟من فقط یه قسمتش رو دیدم

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!
2714

دختر قشنگ تر نداشتن بذارن؟؟ جانسو رو ميگم. هيچجوره به دل نميشينه با اون دهن گشادش😷

تازه فكر ميكنه وقتي دهنشو تا بناگوش باز ميكنه جذابم ميشه🤐

بازيگراش خيلي دست پايينن

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..