2737
2734

کنار خواهر شوهرام بودم متهلن من عقدم وبا دختر عمه مجردشون درباره لیزر بکینی واین که خجالت میکشیم حرف زدم دختر عمشون گفت من دخترم خجالت میکشم منم گفتم زنا خیلی خجالت نمیکشن معمولا کاملااا بی منضورگفتماا،

بعد یکی ازخواهرشوهرام برگشت گفت مگه جلو چشمت شلوارمون رو کندیم چیکار کردیم میگی حیا نداریم منم صدتا قسم خوردم من به شما نگفتم خودمم زنم واااصلا به شمانگفتم وباشما حرف نزدم

.بعدش باشوهرم رفتیم دور دور شوهرم گفت فلانی گلایه کرده چرا اینجوری گفتی منم صدتا قسم خوردم که به اونا نگفتم تو همین حال اشک از چشمام جاری شد بغزم سرریع ترکید وگریه کردم به خاطر مظلومیت خودم که حرفموبد برداشت کردن وبه خودشون گرفتن،بعدم برگشتم خونه مادر شوهرم همهههه فهمیدن که ناراحتم وگریه کردم و ازم پرسیدن چته منم پریود بودم الکی گفتم دل درد دارم

آیا ضعف نشون دادم اینجوری وبد رفتار کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من نظر خودم و دادم،باهات لجن عزیرم اینجوری میچزوننت،تو هم انگار کم سنی زود عکس العمل نشون میدی،با لحن جدی میگفتی من با سما چیکار دارم به خودتون میگیرین و میومدی بیرون،گریه و قسم نداره انگار تهمت ناموسی بهشون زدی.

از الان آدمت رو بشناس که توآینده از همینا ضربه میخوری مواظب باش بهونه دستشون نده

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم

لطفا، باخانواده واقوام همسرخیلیییی دم خورنشو، وهرنوع صحبتی نکن

طبق صحبتی که کردی، خیلییی بایدباسیاست با،خانواده همسرت رفتارکنی، ممکن هرحرفی بزنی، یک برداشت دیگه بکنن، ممکن سن وسالشون بپرسی، بهشون بربخوره، وبرداشت دیگه بکنن، نتیجه، کم صحبت کن، حرفهات بهشون نزن، مطلقی ازهمسرت چیزی نگوبهشون، باهاشون مشورت مکن، وکارهات نگوبهشون 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2738
حالا بلفرض منظور هم داشتی خودتو نارحت کنی برا کی گریه کنی فردا چشمات صعیف میشه هم خواهر شوهر میاد می ...

میخام رُک به شوهرم که تو عقدیم بگم من فک میکنم چون تو اون دختری که اونا برات انتخاب کردن نگرفتی ،وخودت منو انتخاب کردی نه با نظر اونا میخان الکی ازم ایراد بگیرن ومنو از چشم تو ومادر پدرت بندازن خدایی نکرده زبونم لال میخام اینو بدونی من هههعیچ وقت به خانوادت توهین وبی احترامی نکرده ونخواهم کرد ایرادومنو بد جلوه دادن هدفشونه شایدکه بدونه

میخام رُک به شوهرم که تو عقدیم بگم من فک میکنم چون تو اون دختری که اونا برات انتخاب کردن نگرفتی ،وخو ...

ادامه نده، تمام شدرفت

سعی کن کمترکنارشون باشی، بیشترپیش همسرت و اگرمادرهمسرت بی حاشیه است پیش ایشون،

وقتی قرارحرف بزرگ بشه، ترجیح من این یک مدت کناره گیری میکنم 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود