2737
2734
بیشتر بخاطر آسیب به مادر گفتم وگرنه جنین ایشون زنده نیست

یه سوال عرق نعناع بخاطر نفخ شدید میخورم اندازه نصف استکان ،دو آتیشه هم هست ،دوماه و خورده روزمه ضرر داره یعنی؟

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سوال عرق نعناع بخاطر نفخ شدید میخورم اندازه نصف استکان ،دو آتیشه هم هست ،دوماه و پنج روزمه ضرر دا ...

نمیدونم 

عرق نعنا که برای سقط نیست

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2731
قلبش تشکل شده بود ضربان داشت الان مرده مث قبلی ها ۸ هفته 

عزیزم حتما برو پیش متخصص سقط مکرر آزمایش های ایمنی انعقادی دادی ؟ شوهرت آزمایش اسپرم داده ؟ جنین رو حتما ببرید پاتولوژی علت ایست قلبیش دقیق مشخص بشه ان شاالله جلوی تکرارش گرفته بشه عمیقأ از ته قلبم برات از خدا می‌خوام به زودی باردار بشی و خدا بهت بچه سالم و صالح بده 

نمیدونم  عرق نعنا که برای سقط نیست

نه برای نفخ زن باردار پرسیدم ..بازم ممنون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
دومی رو کورتاژ کردم دادم پاتوبیولوژی اینو  دکتر میگه کورتاژ نکن فعلا آسیب به رحمت میرسه

زعفران غلیظ دم کن بخور

تخم شوید

سنبل خطایا

آقایون لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ممنون🙏همین یدونه کاربریو دارم جون عزیزت تعلیق نکن نی نی یار جونم😕یدونه ای بمولا😘
2738
نه

ممنون عزیزدلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا گیاهی نخورم گلم

چون دوز و میزان مواد موثر داروهای گیاهی معلوم نیست

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
عزیزم حتما برو پیش متخصص سقط مکرر آزمایش های ایمنی انعقادی دادی ؟ شوهرت آزمایش اسپرم داده ؟ جنین رو ...

خیلی ممنون عزیزم بله دادم دومی رو  شوهرم واریکوسل داره اره آزمایش ایمنی و انعقادی هم دادم برای یه کوچولو. انعقاد هم امپول میزدم و آسپرین میخوردم مشکل اسپرم هم داریم

خیلی ممنون عزیزم بله دادم دومی رو  شوهرم واریکوسل داره اره آزمایش ایمنی و انعقادی هم دادم برای ...

واریکوسل رو عمل کرده ؟ لامصب همه چی زیر سر اسپرمه 

عزیزم گرده نخل نر و عسل

سیاهدونه سالم و عسل 

ژل رویال و عسل قاطی کن بذار یخچال صبح از هر کدوم یه قاشق پر شوهرت بخوره 

یه روز در میون هم معجون های مقوی و شیره ها و سویق سنجد و ... توش باشه 

قبل از اقدام هم ماساژ بیضه با یخ و روغن زیتون باشه

لباس زیر تنگ هم نپوشه اصلا اگر کارهایی مثل لحیم کاری و یا اگر تهرانه و خیلی توی آلودگی رفت و آمد داره حتما ماسک استفاده کنه اگر سیگاریه حتما باید ترک کنه 

اگر شغلش زیاد نشستنی داره حتما چند بار بلند بشه بیضه هاش هوا بخوره 

اینا رو رعایت کنه از سه ماه دیگه انتظار بارداری سالم رو ازش داشته باش تا تو دوره بهبودی بعد سقط خودت رو میگذرونی شوهرت هم راه بنداز وضعیتش بهتر بشه فقط روحیه خودت رو حفظ کن به این فکر کن جنین مسأله دار به دردت نمیخورد می‌دونم سقط چقدر رنج روحی و جسمی داره می‌دونم ولی ازت می‌خوام خیلی زود خودتو جمع کنی و بدونی که خیلیا همینطوری سقط های مکرر رو تجربه کردن ولی این مسأله خوب شدنیه

یه تاپیک قدیمی هست به اسم از سقط مکرر تا درمان سرچ کنی بالا میاد حتما بخون ببین چقدر زوج هایی بودن که مشکل داشتن جزییات گفته شده نحوه درمان رو هم گفتن تعداد سقط ها رو گفتن تعداد بچه های سالم رو هم گفتن 

چک کن ببین کدوما به مشکل شما نزدیکن ایده بگیری برای درمان هم خونگی هم پزشکی 

من در مورد سقط نمیتونم راهنمایی خاصی کنم چون برای من هفته های پایین قبل تشکیل قلب خودشون سقط و دفع میشدن ولی چیزایی که می‌دونم بعدا بهت کمک می‌کنه رو گفتم ان شاالله خدا به زودی دامنت رو سبز می‌کنه عزیزم امید داشته باش حتما 

واریکوسل رو عمل کرده ؟ لامصب همه چی زیر سر اسپرمه  عزیزم گرده نخل نر و عسل سیاهدونه سالم و عس ...

نه واریکوسل گرید ۲ رو عمل نکرد رفت دکتر طب سنتی زالو درمانی اینا که بعدش ۸ ماه اقدام بودم نمیشد با امپول باردار شدم بازم مث قبلی ها شد الان بازم حس میکنه ازمنه

نه دیگ خیلی عذاب کشیدم ۲ سال اقدام نمیکنم تا بره عمل همه آزمایش هارو انجام بدم بعد

مرسی عزیزم زحمت کشیدی توضیح دای بهم😘😘

2706