2737
2734
عنوان

بیاین عکس از سفره های مهمونیاتون بزارین😍🥘🥗🍗

| مشاهده متن کامل بحث + 387469 بازدید | 1295 پست

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤(جانم فدای رهبر🇮🇷 💚🤍❤️

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤(جانم فدای رهبر🇮🇷 💚🤍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا ترشیا دلمو میبرن🥺 انقدر عاشق ترشی اممم  ولی اسید معده دارم دکتر‌گفته نخور ممنوع شده ب ...

عزیزم🥲🥲

2731
بهبه هروعده اینجوری مفصل میخوریدوشیک یافقط شب

هرروز هم ناهار هم شام 

فقط چون ماه رمضونه افطار و شام درست میکنیم

اخجون چ خوب چاق نشی صلوات😃

نه نمیشم وزنم ثابته

2740
عزیزم 🙏🏻عذرمیخام اگ هوس افتادی . اگ مشهد هستی بگو فردا درست کنم بیارم ی جا بیای بگیری 

جقده مهربونید

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
خدانکنه عزیزم . بی تعارف میگم هروقت اومدی حتما اسممو یادت باشه پیام بده برات درست میکنم ⚘️❤️

میشه هروقت رفتی حرم دعا کنی ث به ح برسه و خوشبخت بشه خیلی ازتون خوسم اومد به دلم افتاد بگم

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
وای خدا بخدا برا هیچ غذا و عکسی دلم نرفت الا این.ا۱۹ساله این غذا رو نخوردم.کاش حسرت به دلش از دنیا ن ...

دورت بگردم عزیزم کرمانشاهی درست کنم بفرستم؟؟؟ اک نیستی ک دقیق دستورش بگم درست کنی 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

سلام 

دوستان من اسلایس یخچالی درست کردم 

بعد موقع ریختن اون مایع شیری احساس کردم آرد ی طوری داخلش مشخص هستش 

بعد بیسکویت کم بود مایع زیاد شد 

تازه گذاشتم یخچال اگر تجربه ای دارید بگید 

خوشمزه میشه؟

ژله رو کی و چطوری بریزیم؟

"متاهل و متعهد💍"کسی جز استارتر جواب نده.
سلام  دوستان من اسلایس یخچالی درست کردم  بعد موقع ریختن اون مایع شیری احساس کردم آرد ی ط ...

@بهار2124    

@tani1998    

@هیسبابا2    

دوستان لطفاً اگر چیزی در مورد سوال بالایی من میدونید بگید 

"متاهل و متعهد💍"کسی جز استارتر جواب نده.
2706