2733
2739

خودم آدم نرمالی هستم نه خشک مذهبم نه بی بندوبارم. حس کردم باید عبادت کنم ...یه چیزایی از دینم از خدا و...از خودم بیشتر بدونم و شروع کردم 

ولی این چند روز شنیدم از بقیه بخصوص از کسایی که مثلا نماز میخونن، مثلا میگن حالا میخوای بری عید دیدنی روزه نگیر بابا!😵‍💫😳

یا حالا نمیخواد پاشو یه چیزی بخور!!!!

ای بابا آدم هرکاری کنه همینجا جواب میگیره اون دنیا نیست!!!

اینو کسی گفته که ادعاش میشه با خداست ولی شاید یه صفحه قرآنم نخونده! 

من تو این مدت فهمیدم جواب سوالامو از قرآن میگیرم.

دلم گرفته از حرفاشون و هیچی نمیتونم بگم 

کاری به اعتقاد بقیه نداشته باش که اذیت نشی

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تعجب میکنم

تعجب نداره همه که نباید مث هم فک کنن

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731

والا لعنت بر اینستا . یکی از عوامل بی دینیه . خیلی ها رو دیدم میگن دکتر فلانی ... یه پیج داره پر طرفدار داره  گفته قرآن دست نوشته بشره و ..... دکتر فلانی چند تا کتاب نوشته. ‌از خودش حرف نمی زنه . بهش و جهنمی تو کار نیست و .... راست میگه . تا خالا اشتباه فکر می‌کردیم.  

من خودم اصلا اینستا ندارم . از مردم میشنوم

براساس تجربیاتمون حرف میزنیم .

اینطور نیست که بگیم مثلا دعا  الکیه 

مثلا انقدر دعا کردیم جواب نگرفتیم میگیم الکیه و‌...

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2740

منم تازه دیدم کسایی روزه نمیگیرن که فکرشم نمیکردم 

همینه میگن نگه داشتن دین در آخرالزمان از نگه داشتن گلوله آتیش سخت تره

السلام علیک یا امیرالمومنین ❤️ سلام آقاجونم سلام مهربون ترینم سلام عزیزترینم ❤️ سلام بابای امام حسن ❤️ سلام بابای زینب پرافتخار ❤️ سلام عزیزی که سادات به فرزندش بودن افتخار میکنن ❤️ چی میشد منم بچت بودم و بهت میگفتم بابا علی و شما هم میگفتی جانم دخترم ❤️ پر اشتباهم آقاجون ولی از همین شب میلادت قول میدم تلاش کنم که فردای مرگم با تاسف نامه عملمو نخوونی شما هم قول بده بیای دیدن کسی که عاشقت بود ولی بد بود و به عشقت میخواد تلاش کنه 🌱🥺 اینو نوشتم آقاجونم که یادم نره چه قولی دادم پس یاعلی مدد ❤️🌱 یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد ... به تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ به امیدخدا ❤️❤️❤️ میشه برام دعا کنید لطفا 🙏🏻❤️ با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم جگر پاره پاره حسن ، منتقم خون پاک حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمشیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، همنشین تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست ❤️ بیا ای پسر شاه نجف که جان ناقابلم به فدات 🌱🌱🌱❤️
2706