2737
2734

یعنی متنفرم از عید کاش همین عید نمی‌بود تا این ادمای سمی رو نمیدیدم

دیشب خاله شوهرم بعد ۵سال اومده خونمون مثل گربه ها همش سرک میکشید سوراخ سمبه هارو میدید...اینو چند خریدی ؟اینو از کجا خریدی؟چرا اکن‌مبلاتو فروختی؟خواهرت چقدر چاق شده بود؟بعدم دست دخترمو گرفت گفت‌بیا اتاقتو نشونم بده رفته همه جارو سرک‌میکشه متنفرممممم ازششش میگه خوب تمیزه معلومه بچت ات اصلا اذیت نمیکنه و خرابکاری نمیکنه راحتی

گفتم یه مامانی هست که تمیز میکنه که اینجوری تمیزه

ادامه...

اخرم‌میگه دیگه لاغر نشو زشت شدی😑

نمیدونی چاق شی یا لاغر درهرصورت یه زری میزنن

۴۰سالشه...اصلا دوست ندارم‌برم خونش میخان بفهمه که دیگه‌نیاد خونم

چقدر از عید و‌تعطیلی متنفرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چه ربطی به عید داره یه بار بهش بگو از رفتارت خوشم نمیاد

خب اصلا همو‌نمیبینیم

اگر از بقیه شنیده من‌وسایل عوض کردم از فضولی بعد ۵سال اومده بود ببینه چه خبره

منم امشب سر دید وبازدید قهرکردم.شوهرم بجای خونه فامیل فقط میگه بریم خونه دوستاش عید دیدنی. نه خونه عمم رفتم‌نه عموم نه خاله خودش.خونه مامانم ازاول ماه رمضون فقط نیم ساعت روزعید رفتم. همش میکه خونه این دوستم خونه اون دوستم. منم گفتم بسسسسه دیگه من نمیام

پارسا پسرمامان😍
2738
توخوبه یکیشون اینجوره من همه فامیل فضول و حسودن

منم همشوننن اینطورن کلا متنفرم ازشون 

خونمو یه منطقه دووور ازشون خریدیم که سال به سال نبینمشون

پدرومادرشم همینطورن ولی مجبورم احترام اونارو نگه دارم

من آخرش نفهمیدم عمه و خاله و اقوام شوهر چه نسبتی با آدم دارن که باید باهاشون حتما رفت و آمد کرد؟ یکی از عجایب ازدواج همینه که کلی فامیل یهویی پیدا می کنی که هیچ صنمی هم باهاشون نداری 😂

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که خوشبختی رو نداشته باشید که میتونستید داشته باشید!
منم همشوننن اینطورن کلا متنفرم ازشون  خونمو یه منطقه دووور ازشون خریدیم که سال به سال نبینمشون ...

من شهری که هستم ازشون دوره خداروشکر سالی یه بار میرم شهرمون رفتارهاشونو میبینم بازم متنفر میشم ازشون

من آخرش نفهمیدم عمه و خاله و اقوام شوهر چه نسبتی با آدم دارن که باید باهاشون حتما رفت و آمد کرد؟ یکی ...

دقیقا فامیلای خودمون به زور تحمل میکنیم اینام اضاف میشن