2733
2734

من بازی های آموزشی ریختم الان تقریبا انگلیسی بلده

کنارشم بازی پیشی و ... ریختم که از آموزش زده نشه 

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بازی های آموزشی ریختم الان تقریبا انگلیسی بلده کنارشم بازی پیشی و ... ریختم که از آموزش زده نشه& ...

می تونید بازی های ویدیویی رو هم امتحان کنید 

بازی‌های ویدیویی گیمرها را وادار به فکر کردن درباره موضوعات و تصمیم‌گیری درباره آن می‌کنند. هنگام انجام بازی‌های ویدیویی، تمام قسمت‌های مغز فعال می‌شود تا در سطح بالاتری تمرکز کند.

بر اساس پیچیدگی بازی‌ها، ممکن است گیمرها مجبور شوند به سرعت فکر کنند و اتفاقات را تجزیه و تحلیل کنند. انجام بازی‌های ویدیویی با بخش‌های عمیق‌تر مغز درگیر می‌شود که رشد و مهارت‌های تفکر انتقادی را بهبود می‌بخشد.

2728

من یه جا رفته بودم که روی بازی های هوشی  با دستگاه های تخصصی کار میکردن اونا میگفتن بازی های معمولی که توی موبایل هاست نه تنها اثر نداره با گذشت زمان عوارض خیلی بدی میذارند اونجا توسط بازی های مخصوصشون بچه ام کلی تغییر کرد.

من یه جا رفته بودم که روی بازی های هوشی  با دستگاه های تخصصی کار میکردن اونا میگفتن بازی های مع ...

بطور کلی گیمر ها و اشخاصی که بازی های کامپیوتری یا موبایلی انجام میدن واکنش های سریع تری و تمرکز بالایی دارند
البته مهم هست که چه بازی انجام دهند.