2737
2734
https://biaupload.com/do.php?imgf=org-6e5b2a9cfde51.jpg https://biaupload.com/do.php?imgf=org-cc ...

بهش زنگ بزن دوست داره حس میکنم وگرنه راحت میگفت به سلامت 🙊💙

خدا تنها عاشقی هست که از بی توجهی معشوقش خسته نمیشه...♥️هروقت خیلی دلت گرفت حضرت زهرا رو به محسنش قسم بده برات معجزه میکنه 🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم قراره چی بگه من حتی پیامشم سین نزدم هنوز

بهش زنگ بزن حتما 

خدا تنها عاشقی هست که از بی توجهی معشوقش خسته نمیشه...♥️هروقت خیلی دلت گرفت حضرت زهرا رو به محسنش قسم بده برات معجزه میکنه 🌺
2731
باشه عزیزم من یکمم لجبازم باهاش بد حرف نزنم خوبه

اگه دوسش داری لطفا لطفا مراعات کن اشتباه منو تکرار نکن 

یعنی چجوری رفتار کنم اروم و بادرک .؟

آره تیکه و کنایه نزن 

2740
عزیزم بخدا هیچ وقت بهم احترام نمیذاره کاشک گورشو گم میکرد نکبت 😂💔😭

نه حق باهات نیست بنظرم حتما کار داشته نتونسته یه ساعت باهات حرف بزنه

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
دیروز که گفته بود حرف میزنیم ولی نکبت سرکار بود الکی منو سرکار میزاره  وابسته شدم انگاری

اسی کات کن و محکم روی حرفت بمون . ممکنه اذیت بشی ولی از این قول و وعیدهایی مسخرش اذیتش کمتره اعصابت هم آرومتره

یار خوب تمام ماجراست🍓❤️🍫
اسی کات کن و محکم روی حرفت بمون . ممکنه اذیت بشی ولی از این قول و وعیدهایی مسخرش اذیتش کمتره اعصابت ...

میدونی چیه عزیزم حق با هردومونه من دوست دارم معذرت خاهی کنه وقتی اشتباهی انجام میده ولی جوری رفتار میکنه انگار من درک ندارم

2706