2733
2734
عنوان

اظهارنامه عدم تمکین زده برام

| مشاهده متن کامل بحث + 1282 بازدید | 70 پست
پرینت پیام رو اره قبول میکنن ولی خب اگه انکار کنه باز شمایید که باید دلیل بر صحتش بیارید به نطرم تا ...

اره خیلی دروغگوعه مطمئنم انکار میکنم. میگم که گفت گوشیم دستش بوده خودش پیام میداده درحالیکه دوربینای ساختمان هست که صبح رفته و نیومده تا ۶ عصر و پیام‌ها توی همین مدت زمان بوده که اصلا خونه نبوده. یعنی ببین اینجور آدمیه که اینجوری دروغ میگه

توکل به خدا🌿
سلام رفیق خوبی حتما حتما حتما با وکیل پیش برو اون پیام هایی که راجعبه مرغش داده بود اوناروهم نشون ...

سلام خواهر ممنون به خوبیت شما خوبید؟

آره تمام پیامایی که همش طلاق طلاق کرده و پیام‌های راجع به مرغش و همچنین پیام‌هایی که گفته جمع کن برو

توکل به خدا🌿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خواهر ممنون به خوبیت شما خوبید؟ آره تمام پیامایی که همش طلاق طلاق کرده و پیام‌های راجع به مرغش ...

آفرین خوبه پاک نکردی 

فقط با ن

مشورت برو جلو انشاالله خیره

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2731
توکل به خدا برام دعا کن عزیزم. از اینطرف توی خونه‌مون هم تحت فشارم خدا صبرم بده

چشم حتما

خدا بررگه یه کار خوب پیدا کن کم کم مستقل شو

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
اره خیلی دروغگوعه مطمئنم انکار میکنم. میگم که گفت گوشیم دستش بوده خودش پیام میداده درحالیکه دوربینای ...

دوربین مداربسته به عنوات دلیل میتونی استناد کنی پذیرفته هس

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
اره خیلی دروغگوعه مطمئنم انکار میکنم. میگم که گفت گوشیم دستش بوده خودش پیام میداده درحالیکه دوربینای ...

میخواستم بنویسم انکار میکنه

اشتباه تایپی از گوشیم شد

توکل به خدا🌿
اگه در شرف طلاقی که اصلا برات مهم نباشه فوقش نفقه بهت تعلق نمیگیره، وکیل داری؟ تقاصای طلاق از سمت خو ...

سلام ببخشید من ۲۲ساله زندگی کردم.دوتا بچه دارم.با شوهرم به مشکل خوردم.پولداره ولی چیزی به اسمش نیست.یا وکالتی هستن یا قولنامه دستی ایا دستم به جایی بند میشه؟من مهریه و نفقه میخام طلاق فعلا برام مهم نیست.مدارکمو قایم کرده.الان یک ماهه خونه ی پدرم هستم.صورتجلسه هم دارم قبل اینکه برگردم.شنبه میخام اقدام کنم برا مهریه.بچه کوچیکم پیش خودمه.اگر وکیل نگیرم موفق میشم؟

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️