2737
2739
عنوان

شوهرم موافقت کرد که خانوادشو دعوت نکنیم خونمون😊😊😊😊😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 27 پست
هیچوقت کاسه داغ تر از آش نشو تهش خودت ضرر میکنی

اسم این کاسه ی داغ تر از آشه ب نظرت؟؟

ن والا ضرر نکردم تا حالا

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
ببین ته دل شوهرت چیه؟ منم رفت و آمد باهاشون ندارم سالی یه بار  البته خیلی اذیتم کردن

شوهرم راضیه جو خانوادشون سنگینه وبنا به دلایلی ۲ساله باما سرسنگینن

شوهرم میگه حتی اگر عیددینی اومون وعده دعوت نکنیم تا دیگه نیان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه روزی پشیمون میشی.

دیگه اگه میخاستم پشیمون بشم بعداز15 سال زندگی مشترک پشیمون میشدم ها😂😂😂😂😂

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2728
حالا من هی همسرمو راضی میکنم ک خاهراشو دعوت کنم هی دوباره میاد میگه اگه دعوت کنی ن من ن تو😂😂

دقیقا مثل خاله من

از اون اصرار که دعوت کنم ولی شوهرش میگفت نخ و فلان آخرم بعد چند سال شوهرش گفت تقصیره توعه که من با خواهرم رفت و آمد ندارم😐 و همه چی افتاد گردن خالم

خداجونم شکرت❤️  درخواست دوستی قبول نمیکنم🌱❤️                       
دیگه اگه میخاستم پشیمون بشم بعداز15 سال زندگی مشترک پشیمون میشدم ها😂😂😂😂😂

من بعداز ۸ سال پشیمون شدم.

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
منم امشب خونه خاله همسرم دعوتیم دل خوشی ندارم جوشون سنگینه . و رفتارشون ی جوریه انگار دارن تحملت می ...

دقیقا اینا هم اینجورین جو سنگین وانگار تحملمون میکنن هیچکی باهامون حرف نمیزنه

2740
من بعداز ۸ سال پشیمون شدم.

ن این بیچاره ها خوبن من ازشون راضی ام

شوهرمم خسیسه ک نمیذاره دعوت کنم وگرنه مشگل خاصی ندارن باهم

نمیخوام یه طرفه نگاه کنم ولی چرا اینجا همه معتقدن خودشون مقصر نیستن؟ منم یه زن عمو دارم نفهمه عین ...

چیکار میکنه زن عموت؟ما دلیل این سرسنگینی دعوای شوهرم با شوهر خواهرشه که اشتی کردن ولی خواهر شوهرم هنوز پره با اینکه شوهرش باشوهرم حرف میزن اون خودش میگیره حالا اون بدرک بقیشون چرا سرد رفتار میکنن نفهمیدم واینکه اینا باشوهرم به مشکل خوردن ارتباطش به من چیه ک بامن اینجورین؟

دقیقا اینا هم اینجورین جو سنگین وانگار تحملمون میکنن هیچکی باهامون حرف نمیزنه

درک میکنم و سختیش اینجاس ک تایم نمیگذره .

دفه پیش ک دعوت شدیم دخترخاله هاش رفتن ی گوشه ب صحبت کردن شوهرم و شوهرای اونا مشغول فوتبال دیدن و حرف زدن مادرشوهرم و خاهرشم ک باهم

ینی من تنها تو گوشی میچرخیدم یا هرازگاهی با بچها سرگرم میکردم خودمو .