2733
2734

توی جمعشون که میریم کم محلی میکنن وخودشون میگیرن تازه عیددینمون نیومدن در صورتی که خونه باقی خواهر برادراشون رفتن فقط خونه ما نیومدن توقع دارن دعوتشون کنم

توی جمعشون که میریم ۳تاخواهرشوهرم که بالای ۳۶سال دارن همشون میشینن یه گوشه پچ پچ میکنن میخندن واصلا محل من نمیدن جاری کوچیکم که حتی سلام احوال پرسی نمیکنه بامن منم رفتم مهمونی جاری بزرگم به همه دست دادم بجز اون چون اونم همین اخلاق داره فقط بامن دلیلشم نمیدونم...

تصمیم گرفتم باهاشون قطع ارتباط کنم ودعوتشون نکنیم ومهمونی نگیرم خونشون شهرای دوره وعیدا میبینمشون فقط که اونم دیگه نمیخام ببینمشون شوهرمم موافقه باهام

امشب خانواده خودمو دعوت کردم وفقط باسمت خودم ارتباط داریم....

بنظرتون کارم درسته؟شما باشین بهتون بی محلی کنن رفت امد میکنین ودعوت میکنین؟

درسته

آدم با هرکسی رفت و آمد نمیکنه 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

حالا من هی همسرمو راضی میکنم ک خاهراشو دعوت کنم هی دوباره میاد میگه اگه دعوت کنی ن من ن تو😂😂

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارخوبی میکنی

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
2731
2740

اگه رفتی مهمونی هاشو و خوردی، باید دعوت کنی وپس بدی

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

نمیخوام یه طرفه نگاه کنم

ولی چرا اینجا همه معتقدن خودشون مقصر نیستن؟

منم یه زن عمو دارم نفهمه عین گاو بعد معتقده ما الکی خودمونو میگیریم

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
حالا من هی همسرمو راضی میکنم ک خاهراشو دعوت کنم هی دوباره میاد میگه اگه دعوت کنی ن من ن تو😂😂

یه روزی پشیمون میشی.

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
2706