2733
2739

چرا تا چند نفر توی مشهد بهتون بدی میکنن روی همه برچسب میزنین ؟

مگه شما جز با چند نفر با همه مشهدی ها هم صحبت شدین که ببینین چه جور آدمایی هستن ؟

خوب و بد همه جا وجود داره 

دلیل نمیشه چون یه نفر با شما بد رفتار کرد بگید مشهدیا خوب نیستن یا پسراشون هولن و....

اول اینکه پسر و مرد هول همه جا وجود داره خوبه منم بیام بگم فلان شهر پسرا و مرداشون هولن چون یه نفر دنبال من راه افتاد ؟

یا خوبه بگم فلان شهر همه مغازه داراش آدمای سواستفاده گری هستن چون یه نفر سواستفاده کرده ؟

میگین مشهدیا خسیسن اما اگه یه شب توی کوچه بمونین و جا برای اقامت پیدا نکنین همین آدمایی که میگین خسیسن شما رو راه میدن توی خونشون و بهترینا رو براتون فراهم میکنن 

مشهدیا خسیس نیستن این رفتار طرف مقابلشونه که باعث خساستشون میشه 

مثلا خود شما دوست داری پول زور بدی ؟نداری دیگه 

میگین مشهدیا بدن ؟ باشه ولی اینو بدونین مشهدیا مقابل به مثل میکنن اول ببینین شما چه رفتاری داشتین که باهاتون بد رفتار کردن بد بیاین انگ بزنین 

این بستگی به شهر و قومیت و اینا نداره بسته به تربیت خانوادگیه 

همه جای دنیا ادم خوب و بد پیدا میشه پس لطفا آنقدر زود قضاوت نکنین 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

زیاد حرص نخور کلا اینایی که تا یه جا میرن برچسب میزنن به آدمای اون شهر مشکل دارن ارزش ندارن درگیر حرفاشون بشی 

Cheers to me 🥂                                                         عاشقِ خود شدن شروع یک زندگی رمانتیکِ مادام العُمر است ...💙
چرا به همشهریام توهین شده

توی یه تاپیک دیگه آنقدر چرت و پرت راجب بافته بودن که نگو

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
2740
زیاد حرص نخور کلا اینایی که تا یه جا میرن برچسب میزنن به آدمای اون شهر مشکل دارن ارزش ندارن درگیر حر ...

والا مشکل از خودشونه بعد برچسب میزنن

مشهدی ها شام عروسی مهمون های عروس رو گردن پدر عروس می اندازن. اگه خسیسی نیست پس چیه

کی گفته همچین چیزی تا با چشم خودت ندیدی الکی چرت نگو 

شام عروسی و عقد اینا و همه مال پدر داماده

مشهدی ها شام عروسی مهمون های عروس رو گردن پدر عروس می اندازن. اگه خسیسی نیست پس چیه

کی گفته؟! چرا حرف ازخودتون در میارین؟

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...
2706