2737
2739

مادرشوهرم اینا رفتن روستای پدریشون با خواهرشوهرم و جاریم. از اول تعطیلات رفتن. من از اول نرفتم علتش هم اینه که وقتی من و جاریم هر دو اونجا باشیم به اون بیشتر محبت میکنن. منم هر چی سعی می کنم بی تفاوت باشم آخرش دلم میشکنه. من و شوهرم و خواهرم اینا تا دیروز مسافرت بودیم. ولی نمیشه کلا نریم . فردا میریم پیش اونا. مطمئنم بازم فرق میذارن. بگید چیکار کنم؟ چجوری رفتار بکنم؟ 

یه بچه وسطی سرسخت و شاد با پیرهنای گل گلی و موهای همیشه دم اسبی. عاشق موتورسواری و سوارکاری. یه مهندسی خونده عاشق اقتصاد که نقاشی آبرنگش هم بدک نیست!   

مادر ک مادرع بین بچه هاش فرق میذاره تو از مادرشوهر توقع بی جا داری؟! 

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

هیچی بچش ک نیستی دلخور بشی 

عروسی فقط همین 

اونم با هرکی بیشتر حال کنه باهاش بهتره پس ن دلخور شو ن دلت بشکنه کمبود محبت ک نداری بخوای محبتشو گدایی کنی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

محل نده و خودتو یه جوری سرگرم کن بزار بفهمن اصلا برات مهم نیست

برا سلامتی امام زمان یه صلوات میفرستی؟جان عمت لایک نکن😐اسم کاربریم ربطی به فامیلیم نداره واقعا نمیدونم هدفم از انتخاب این اسم چی بود
مادر ک مادرع بین بچه هاش فرق میذاره تو از مادرشوهر توقع بی جا داری؟! 

نه دیگه توقع ندارم که به عدالت رفتار بکنه میگم من در مقابل چطوری رفتار بکنم؟

یه بچه وسطی سرسخت و شاد با پیرهنای گل گلی و موهای همیشه دم اسبی. عاشق موتورسواری و سوارکاری. یه مهندسی خونده عاشق اقتصاد که نقاشی آبرنگش هم بدک نیست!   
نه دیگه توقع ندارم که به عدالت رفتار بکنه میگم من در مقابل چطوری رفتار بکنم؟

بی تفاوت 

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2740
هیچی بچش ک نیستی دلخور بشی  عروسی فقط همین  اونم با هرکی بیشتر حال کنه باهاش بهتره پس ن ...

نه واقعا من دنبال محبتش نیستم چون اون و دخترش از هر کی بیشتر بترسن بیشتر احترام میذارن. دنبال اینم که چطور رفتار بکنم جلوشون

اگه این فرق گذاشتن ها رو شوهرت تاثیر نداره اصلا توجه نکن. خیلی عادی باش .‌یعنی اصلا برام مهم نیستید

شوهرم مرد حواس جمعی نیست ولی حتی اونم متوجه شده که فرق میذارن براشم خیلی عجیبه میگه مگه اینا پشت سر زنداداش حرف نمیزنن پس جلو روش چرا یه جور دیگه رفتار می کنن

نه واقعا من دنبال محبتش نیستم چون اون و دخترش از هر کی بیشتر بترسن بیشتر احترام میذارن. دنبال اینم ک ...

هیچی عادی عین همیشه 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
شوهرم مرد حواس جمعی نیست ولی حتی اونم متوجه شده که فرق میذارن براشم خیلی عجیبه میگه مگه اینا پشت سر ...

ظاهرا میخوان شما رو حساس کنن . کمتر برو .‌ شوهرت و بچسب . می دونم آدم لجش میگیره.  ولی اگه شوهرت خوبه جلوشون ازش تعریف کن بزار حرص بخورن. نشون بده با خونواده ت خیلی جوره و ... 

2706