2737
2734
عنوان

تجربیات قبولی تیزهوشان

95 بازدید | 12 پست

سلام

نهم میخونم و امسال قراره تیزهوشان ورود به پایه دهم رو بدم

خواستم ببینم کسی هست اینجا قبول شده باشه؟واینکه اگه قبول شده روش مطالعه ش چی بوده؟

برای درس هوش چه کتابی رو انتخاب کرده ؟ و اینا

ممنون میشم تجربه تون رو در میون بذارید خیلی بهم کمک میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای استعداد تحیلی کتاب آی کیوی گاج رو داشتم ولی دوستام که هوش کمپلکس داشتن میگفتن بهتره 

اهان منم هوش کمپلکس دارم مرسی فقط برای استعداد تحصیلی در چه حد خوندین؟

2738
اهان منم هوش کمپلکس دارم مرسی فقط برای استعداد تحصیلی در چه حد خوندین؟

برا ما اونموقع نصف ازمون استعداد تحلیلی بود 

نصف دیگس استعداد تحصیلی 

و یه چیز هست اپنم اینه که استعداد تحلیلی زیاد وابسته به خوندن نیست ولی تحصیلی چرا 

من میتونم بگم هشتاد درصد زمان مطالعم رو رو استعداد تحصیلی گذاشتم چون خیلیا روی این بخش لنگ میزنن

برا ما اونموقع نصف ازمون استعداد تحلیلی بود  نصف دیگس استعداد تحصیلی  و یه چیز هست اپنم ...

بازم مرسی که تجربه ت رو به اشتراک گذاشتی تلاشمو میکنم امیدوارم قبول شم

سلام من دوسال پیش قبول شدم الان یازدهمم تست زیاد کار کن.
راستش اونقدر درگیر درس شده بودم کلاخیییلی کم هوش کار کردم تابستون فقط 600 تا تست زده بودم از مهر تا خردادم که درگیر درس نتونستم بیشتر بزنم  هوش کمپلکس داشتم خیلی کامل و خوبه.
 بقیه درس ها هم خیلی سبز و مرشد مبتکران داشتم.
ولی یه چیز بگم تلاشتو بکن انشاالله نتیجه می گیری ولی اگه یهو دیدی قبولم نشدی خودتو ناراحت نکن اصلا چیزی از دست ندادی اینو به عنوان یک فردی که فرزانگان درس می خونه می گم.

❌کاربران آقا لطفا درخواست دوستی ندن❌