2752
2734
تو. خونه واسه چی میزنی

والا تو خونه هم در معرض نوریم همین نور لامپا نور روز در ثانی ما حیاطمون ویلاییه اگه برم بیرون اونجام خیلی نوره،از طرفی ضد افتاب غیر از محافظت در برابر خورشید چیزای مفید دیگه ای هم برای پوست داره،من مادر همسرم روزی دوبار میزنه حتی تو خونه از وقتی باهاشون اشنا شدم حدودا ۱۲ساله میبینم اینکارو میکنه و پوستشم شفافه

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا تو خونه هم در معرض نوریم همین نور لامپا نور روز در ثانی ما حیاطمون ویلاییه اگه برم بیرون اونجام ...

بجاش میتونی کرم های ابرسان که مغذی هم هستند استفاده کنی

پوست منم حساسه ولی تو خونه نمیزنم .ابرسان و ژل الوئه ورا میزنم توخونه

بجاش میتونی کرم های ابرسان که مغذی هم هستند استفاده کنی پوست منم حساسه ولی تو خونه نمیزنم .ابرسان و ...

اره عزیزم روتینم ضد افتاب ابرسان و ژل شگست و شو هست آبرسانمم فعلا همون کامانه ولی به پیسنهاد دوستان میخوام یه مارک دیگه بگیرم

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2731