2733
2739

سلام من غربالگری سه ماهه اول رو انجام دادم،دکترم گفت خوبه

حالا هفته ۱۶ هستم،واسم سونوی آنومالیه فکر کنم نوشته ولی غربالگری دوم گفت نیاز نیست

حالا نمیدونم حواسش نبوده یا واقعا نیاز نیست دومی رو انجام بدم؟

پروردگارا در سخت ترین شرایط آزمایشم مکن.

فعلا هیچ اجباری روی ازمایش دوم ندارن. مثل 10 سال پیش که اصراری روی غربالگری اول هم نبود . ولی خوب ازمایش دوم چون طناب عصبی جنین رو بررسی میکنه خوبه آدم خیالش راحت میشه از هر جهت

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوب وقتی غربالگری اولت مشکلی نداشته دیگه نیازی به ازمایش دوباره نداری,فقط سونوی انومالی لازم داری

من اولی رو انجام دادم..نگفت مشکلی هست ‌اما باز دومی هم نوشت  ماع دیگه انجام بدم

2728

ازمایش دوم کواد مارکر هست. علاوه بر چک دوباره غربالگری اول دومورد دیگه رو هم بررسی میکنه. 

این باور اشتباهه چون غربالگری اول سالم بود دومی لازم نیست. ولی خوب فعلا بیشتر برای خانمهای سن بالا یا ریسک فامیلی یا سابقه سقط و یا دکترهای باوجدان تر و حساستر تجویزش میکنن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
بنظرتون برم پیش دکترم بگم برام بنویسه؟

اکرم جان تو تهران آزاد هست. ولی میتونی بری دکترت تجویز کنه اگه حساسی

از 16 تا 18 آزمایش از 18 تا 22 سونوگرافی

هفته 16 ببعد جنسیت مشخصه

Dostan manam hafte 16 hastam mikham beram sonografy aya jensiatesh malom mishe beram?🙃

سلام من رفتم سونوگرافي
جنسيتو قطعي بهم گفتن

دكترشون چند بار جنين رو بررسي كرد همه اعضاي بدنشو  نشون داد 

خيالم راحت شد.سونوگرافي پارميس رفتم تو جهان كودك

خيلي خوبه بدون تجويز پزشكم انجام ميدن برات.