2733
2734
عنوان

کاش اینقدر تنها نبودم💔

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 28 پست
خوب اقا باشم مگه چی گفتم که تعجب کردید    من ۱۸

۱۸ سالگی بهترین انرژی رو داری واسه خوندن . تلاش کن ی رشته خوب قبول شی دکترم نشی مهم نیس حداقل ی رشته ای باشه بتونی شاغل شی. پدر و مادرت خیلی دوستت دارن فشار میارم. ۷ سال پیش بابام جمعه ها به زور بیدارم میکرد ببرتم آزمون بدم که نترسم سر کنکور اصلی . حتی به زور میبردم کلاس زبان چندسال . شاید فک کنی پدرم تحصیل کردس ولی برات بگم تحصیلاتش ابتداییه 😊🥰

اخه تا الان نخوندم از بچگی درس خون نبودم امسال زد به سرم درس بخونم با این وضع سهمیه ها و هزار تا پا ...

من تو طول سال میخوندم .انسانی بودم ولی. همون سال اول قبول شدم . شما تلاش کنی میشه من اون سال بدون سهمیه قبول شدم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۸ سالگی بهترین انرژی رو داری واسه خوندن . تلاش کن ی رشته خوب قبول شی دکترم نشی مهم نیس حداقل ی رشته ...

خودتون الان دانشجو چه رشته ای هستید 

اخه علاقه هست ولی خب هیچی نخوندم معدل سال های قبلم افتضاح اصلا درس خون نبودم امسال علاقه مند شدم تا اومدم بخونم دیدم وسواس مطالعاتی دارم هر کاری هم کردم درست نشد گزاشتم کنار 

Yorgonam usta 
2731
خودتون الان دانشجو چه رشته ای هستید  اخه علاقه هست ولی خب هیچی نخوندم معدل سال های قبلم افت ...

مشاوره برو. تو اینترنت بزن روش مطالعه میاره.

من سرکلاس گوش میدادم دقیق ‌. بعد رفرنس می خوندم اوکی بود . شمام تلاشتو بکن رشته هایی مثل پرستاری و فرهنگیان و بهداشت اینا بد نیس اونقدرام

خوش به حال تون  کاش منم بچه درس خون بودم و مایه افتخار خانواده ام میشدم نه سرافکندگی

من درس خون بودم بشدت ولی هیچ زمان خوشحال نبودم

گذشت دوره ای که با درس خوندن به آدما افتخار میکردن . اگه ی روز پسر دار بشم دوست دارم کارش آزاد باشه 🙃 دانشگاه منو ساخت خوبم بود ولی برام اونقدر خفن نیست دیگه

خوش به حال تون  کاش منم بچه درس خون بودم و مایه افتخار خانواده ام میشدم نه سرافکندگی

تو ۷ سال از من کوچکتری نسبت به سنت عقب نیستی . توام اگه درس بخونی ۷ سال دیگه ارشدی😊 هوشتم که میگی خوبه. من تایم کنکورم گاهی بهم میریختم واسه استرس کنکور بود هنوزم که هنوزه وسواس مطالعاتی دارم تنها تو این شرایطو نداری . درست میشه

اخه کار ازاد سرمایه ميخواد 

سعی کن ی جوری بخونی رشته هایی که حقوق میدن رو بیاری کنارشم کار آزاد راه بندازی. این دغدغه ها سنت که بره بالا بیشترم میشه شما الان فقط درستو باید بخونی

تو ۷ سال از من کوچکتری نسبت به سنت عقب نیستی . توام اگه درس بخونی ۷ سال دیگه ارشدی😊 هوشتم که میگی خ ...

چی بگم من وسواس ام خیلی شدید بود و اوضاع درسیم انقدر خرابه که بخوام بگم ۴ سال مدرسه نرفتم نهم تا یازدهم رو فقط میرفتم امتحان میدادم با نمره کم قبول میشدم 

تجربی هم خیلی سخته 

خدا بخیر کنه

Yorgonam usta 
دقیقا یاد مادرم افتادم میگه تو نت همه چی هست بهونه نیار    

بخون که پشیمون نشی . هیچ منفعتی واسه مامان بابات نداری باور کن . اگه رشته خوب قبول بشی احترام داری عزت داری پول داری زندگیت قشنگ تر میشه وگرنه اوضاع سخت میشه برات