2733
2734
عنوان

برا نماز که بیدار میشم بعدش بدخواب میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 26 پست
میشه شبا زودتر بخوابی مثلا ۱۰/۵ تا ۳/۵ صبح بعد سحر یه دو ساعتم بذار بعدازظهر بخواب   من خود ...

اخه کاری ندارم اونموقع بیدار بمونم کارامو شب انجام میدم حوصلم سر میره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه چیکار میکنی چهار صبح مگه اینکه شاغل باشب

منم تایمم همینه بیشتر خوابم نمیاد.صب تا ظهر سرکارم عصر تا 8 شبم مغازم بعد میام میخوابم میشه 9 شام نمیخورم

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
خدا خودش تووی قرآن به شیطان لعنت فرستاده🤌

خوب ما خدا نیستیم آدمیم و گناهامونو با خواست خودمون انجام میدیم ولی خوب مشخصه نفرین نکنیم کار بهتریه هم از جنبه ظاهری و هم باطنیمون

2731
عجب، کل زیارت عاشورا رو زیر سوال بردی 

نه قصدم این نبود شرمنده😅 

ازین جهت گفتم کارامون با میل خودمونه و‌شیطان مارو وادار نمیکنه و اینکه کار جالبی نیس واسه یه مسلمون که زبونش به کلمات لعنت و نفرت و کینه عادت کنه

خوب ما خدا نیستیم آدمیم و گناهامونو با خواست خودمون انجام میدیم ولی خوب مشخصه نفرین نکنیم کار بهتریه ...

تووی قرآن خدا گفته به دشمنان خدا لعنت بفرستیم،،یلعنهم الله و یلعنهم اللاعنون،،

لعنت الله علی الظالمین..

لعنت به قوم ظالم،هم به نفع مومنین هست که از شر ظالمین نجات پیدا میکنن،هم به نفع خود ظالم هست که زودتر به عقوبت میرسه و ظلمش قطع میشه و لایق رحمت مجدد خدا میشه

گوشی اشتراکیه،گاهی آقا،گاهی خانوم🤌
بله ولی فقط این آیات نگفتن که لعنت بفرستین 

..اولئک یلعنهم الله ویلعنهم اللاعنون..

این آیه میگه به کسانی که مانع از انتشار احکام خدا میشن،هم خدا و هم مومنین،باید لعنت بفرستند

فعل مضارع دلالت بر دوام لعنت میکنه..

البته فوایدش رو پست بالا گفتم،،گرچه فایده اصلیش رو خدا می دانه،که بهش دستور داده

2740

والا تا جاییکه من از طب سنتی ها شنیدم خواب صبح کلی هم آدم رو مریض می کنه من برای نماز که بیدار میشم خیلی می خوام حداقل یکی دو ساعت خواب نرم ولی معمولا نمی تونم الان هم چون بچم گریه کرد بیدار شدم

..اولئک یلعنهم الله ویلعنهم اللاعنون.. این آیه میگه به کسانی که مانع از انتشار احکام خدا میشن،هم خد ...

مؤمنین باید لعنت بفرستند نیست معنیش 

توی خط قرآن نیست این که مومنان لعنت و نفرین کنن عربیشو ترجمه کنین میبینین نوشته

آنها کسانی هستند که خدا آنها را لعنت میکند و‌ نفرین کنندگان اونارو لعنت میکنن 

حالا من نمیدونم نفرین کنندگان منظور کیان اما جایی ننوشته مومنان نفرین کنن 

مؤمنین باید لعنت بفرستند نیست معنیش  توی خط قرآن نیست این که مومنان لعنت و نفرین کنن عربیشو تر ...

هر رفتاری که خدا انجام میده ،بنده خدا هم میتونه انجام بده البته با اذن خدا،مثل صداقت،مهربانی،عدالت،بخشش،و و و ووقتی خدا به دشمنانش لعنت میفرسته و میگه عده ای هم باید باهاش لعنت بفرستند،این اذن خدا هست به اینکه مومنین هم میتونن این رفتار رو نسبت به دشمنان خدا داشته باشن،چون خدا الگوی بندگان هست..