2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو سایتی که شما ثبت نام کردی تغییر بدهو از کجا متوجه شدی

اره برای این ک من احمق اعتماد کردم بهش 

اون لحظه ک رمز و کد واسم فرستاده شد ب خواهرم گفتم یادداشت کنه چون خودم کاغد و خودکار دم دستم نبود

داستانش طولانیه .. مخالف بود با دانشگاه رفتنم . دانشگاهی ک اسمش تو لیست دفترچه ی سازمان سنجش بود رو هی میگفت اینجا دانشگاه نیست ! آدماش کارمند دانشگاه نیستن , کلک زدن میخوان پول بگیرن ازت ! خلاصه میخواست منصرفم کنه و این ک خیلی عصبی شده بود اون چند روز . بعد ک اسمم در نیومد خیلیییی خوشحال شده بود. تا این ک من متوجه شدم قضیه رو , رفتم دانشگاه ثبت نام کردم و دوباره ب شدت عصبی شد. این فقط یکی از میلیون ها کار هاش با منه

لطفاً یک مورد تذکر کنید ممنونم

مثلا من خیلی خاستگار داشتم میرفتن تو محل پخش میکردن که من دختر سالمی نیستم بعد انگار این حرفا رو پدرم تاثیر داشت جالبه اونایی که پخش میکردن این حرفارو به زور منو برا پسرشون گرفتن وتا تونستن عقده هاشونو سرم خالی کردن عقده ی پول پدرم محبوبیت و زندگی آروممون که کلاااا ازهم پاشید همه چی....

2731
علت این همه بدجنسی رو نپرسیدی

مگه دیوونست بیاد بگه بهت حسودی میکنم ؟   

اونطور ک فهمیدم کلا تو ذهنش اینه من از هر لحاظی ازش بالاترم 

واسه همین هی سعی میکنه من رو بکشه پایین و خودش رو بالا