2737
2734
عنوان

شوهرم اذیتم‌می‌‌کنه

371 بازدید | 19 پست

من الان چند روزه سقط کردم شبت قلبم سنیگن میشه نمی‌تونم بخوابم خفگی بهم دست می ده ابن که مهربونی همسرم و اینکه چیزی نمی گه ولی از تو چشماش به ناراحتیش پی می‌برم خیلی اذیتم می کنه چکار کنم دارم خفه می شم بخاطر اینکه بقیه ناراحت نشن دارم خودم رو شاد نشون می دم 

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

الهی بگردم

خدا بهت ارامش بده عزیزم

حق داری ناراحت  باشی و غصه بخوری اما به خودت زمان بده و 

تو غم و غصه نمون

خیلی خوبه که شوهر با درک و شعوری داری

به خاطر اونم که شده با انگیزه باش ان شالله به زودی مادر میشی 😍❤️

اصلا خودتو شاد نشون نده همسرت هم به اندازه‌ی تو غصه داره باید هم داشته باشه 

بجای قایم کردن از همدیگه با هم حرف بزنید احساساتتونو تجربه کنید و براش سوگواری کنید تا حالتون بهتر شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی بگردم خدا بهت ارامش بده عزیزم حق داری ناراحت  باشی و غصه بخوری اما به خودت زمان بده و&nb ...

دلم براش میسوزه خیلی ذوق بچه رو داشت❤️❤️❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
اصلا خودتو شاد نشون نده همسرت هم به اندازه‌ی تو غصه داره باید هم داشته باشه  بجای قایم کردن از ...

من کلی گریه کردم ولی اینکه می بینم اون منو دلداری می ده و غمشو می اندازه تو خودش واقعا اذیتم می کنه منم نمی دونم چکار کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من کلی گریه کردم ولی اینکه می بینم اون منو دلداری می ده و غمشو می اندازه تو خودش واقعا اذیتم می کنه ...

باهاش حرف بزن، ازش بخواه نریزه تو خودش ازش بخواه باهات حرف بزنه بهش بگو این فقدان برای جفتمونه تو هم حق داری غصه بخوری گریه کنی 

باهاش حرف بزن، ازش بخواه نریزه تو خودش ازش بخواه باهات حرف بزنه بهش بگو این فقدان برای جفتمونه تو هم ...

ازش خجالت می کشند عذاب وجدان دارم که نتونستم یه بچه رو نگه دارم 😔توان صحبت کردن ندارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
ازش خجالت می کشند عذاب وجدان دارم که نتونستم یه بچه رو نگه دارم 😔توان صحبت کردن ندارم 

تقصیر تو نیست که بچه نموند، متوجهم احساس گناه داری اما تقصیر تو نیست یکبار دیگه میگم تقصیر تو نیست 

با شوهرت حرف بزن اگر نمیتونی فقط سرشو بگیر تو بغلت بذار اونم احساس کنه داری دلداریش میدی

تقصیر تو نیست که بچه نموند، متوجهم احساس گناه داری اما تقصیر تو نیست یکبار دیگه میگم تقصیر تو نیست&n ...

❤️❤️❤️❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40

الهییییی......چقد این حستو درک میکنم من😭😭😔😔

عاقبت روزی از این روزهای سخت کودک من پا به دنیا می نهد😍 آن  زمان بر من خـدای مهـــربــان نـــام شـــورانگیــز مــــادر می نهد😍
2706