2752
2734
راضی نیستم شوهرم بهم خیانت کرد هنوز فکر دوست دختر قبلی‌اش مجردی بهتر بود خیلی

تازه من فکر میکنم متاهلی بهتره

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
یه تجربه های نیاز زندگیه عزیزم

قبول دارم . ولی حقیقتش من زندگیم نابود شد . باعث و بانیشو سپردم دست خدا ولی کاش نمی‌کرد . هم آتیش جهنمو واسه خودش خرید هم منو بدبخت کرد

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره
تصمیم گرفتم ی آدم رو به زندگیم راه بدم ، البته اون تاریخ و تا مدتی بعدش همه چی عالی بود  اما چ ...

عزیزم🥺🥺🥺🥺

آدمای اشتباه باید بیان تا آدم درست رو تشخیص بدیم

اشکایی که ریختی امیدوارم لبخندت بشن امسال ❤️

2731
قبول دارم . ولی حقیقتش من زندگیم نابود شد . باعث و بانیشو سپردم دست خدا ولی کاش نمی‌کرد . هم آتیش جه ...

حرفت درسته واقعا ،ادمای ارزونی که گرون تموم میشن برامون 

عزیزم🥺🥺🥺🥺 آدمای اشتباه باید بیان تا آدم درست رو تشخیص بدیم اشکایی که ریختی امیدوارم لبخندت بشن ...

فداتشم 🥺❤️ 

واقعا گاهی کم میارم و از خدا می خوام یا من بمیرم یا اون تا دیگه نبینمش ( هم دانشگاهیمه) 

از طرفی چون هم رشته بودیم و خیلیا در جریان این بودن که ما قراره ازدواج کنیم ، فکر می کنم دیگه هیچ شانسی برای پیدا کردن ی آدم مناسب ندارم

فداتشم 🥺❤️  واقعا گاهی کم میارم و از خدا می خوام یا من بمیرم یا اون تا دیگه نبینمش ( هم دانشگ ...

اصلا اینجوری نیست کلی موقعیت اجتماعی و دوستای مختلف جدید در انتظارتع دنیا و ازدواج تو دانشگاه خلاصه نمیشه عزیزدلم 

ان شاءالله آدم درستش نصیبتون  متعهد با وفا و عاشق

ممنون گلم انشالله شماهم زندگیت سراسر آرامش و عشق بشه

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
بستگی داره به همه چیز  همه جا خوب و بد هست

تنهاییه مجردی خیلی سخته🫠

2706