2737
2734
عنوان

اولین حرکت جنین رو کی حس کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 112 بازدید | 20 پست
اخه خواهر شوهرم میگه تو سه ماهکی اولین تکون بچشو حس کرده

هرکس فرق میکنه. میگن حرکت پسر زودتر میفهمی

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خیلی منم دل تو دلم نیست که برم انومالی جنسیت رو بفهمم

خودت فکر میکنی‌چیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
2731
میشه بیشتر توضیح بدی؟ کجای شکمم حسش کزدی

زیر ناف 

اولین بار بعد از خوردن یه عالمه شیرینی سنگین شدم و خواستم بخوابم که حسش کردم برام جالب و عجیب بود هر چه بیشتر میگذشت حرکاتش قدرتمند تر می شد تا ۲۸ هفتگی که دیگه جای مشت دستش رو زیر پوست شکمم میدیدم یا حرکت پاشنه پاش رو از چپ به راست شکمم به وضوح فیلم گرفتم 🥹🥹🥹

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
من حس میکنم پسره تو ان تی هم گفت احتمالا پسره 

پس پسره

1
5
10
15
20
25
30
35
40