2752
2739
عنوان

دلم میخواد دماغمو بکنم بندازم جلو سگگ😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 22 پست
یا خدا چجوری نوکش میریزه😲😂 اینکه خوبه من ارزومه نوک بینیم بریزه😂

نه نه خشک میشه پوستت بعد پوسته پوسته میشه بعد سفید و سیاه بعد میریزه. 🤐

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واووو مرسی عزیزم بوس

😘

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…

ماساژ دیگه فقط میمونه🚶🏻‍♀️خودم امتحان نکردم

بدون درد و خونریزی میخوای باندل و سابلیمینال کوچیک شدن بینی امتحان کن بازم خودم امتحان نکردم🦦

قانون جذب و توصل به کائنات🕊

ولی راهکار قطعی اینکه خودت خیلی حساس شدی اکثر اونایی که بینیاشون با معیارای زیبایی نمیخونه به چهره خودشون خیلی میاد صرفا تو ذهنمون با دریل کردن که اینطوری خوشگله اون طوری زشته

جدای همه این فکرا گاهی هم خداروشکر کن که سالمه و کارشو درست انجام میده...زندگیت به نفسات بنده که همین زشت بی ریخت که منتم سرش میذاری بهت سالهاست میبخشتش🚶🏻‍♀️✨️

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️
2731
ماساژ دیگه فقط میمونه🚶🏻‍♀️خودم امتحان نکردم بدون درد و خونریزی میخوای باندل و سابلیمینال کوچیک شد ...

چمیدونم والا شاید حق با توئه

حالا سابلیمینال و ماساژ و زنجبیل و همرو ترکیبی بزنم ببینم چی میشه🤧 

ی چیزی میگم نخندینااا میگم میتونم واسه دماغم دعا بگیرم از دعانویس😐؟ 

من خندیدم🤣🤣

درخواست دوستی ندین اگه خیلی واجب بود تو یکی از تاپیکام اطلاع بدین ✨️ تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱 🖇نمیدونم چند سالگیه ولی از یه سنی به بعد همین میشه که جناب #سعدی میگه:" ببین و بگذر و خاطر به هیچکس مسپار... "