2737
2734
عنوان

اینجا میگن سنتی پیفه

152 بازدید | 15 پست

ولی کافیه یه خواستگار سنتی پولدار براشون بیاد بقول خودشون عشق ۵سالشونو ول میکنن یه شبه میرن با اون خواستگار سنتیه بعدم ادعاشون میشه وای کی سنتی ازدواج میکنه ؟

تو نی نی سایت خیلی تاپیک اینجوری دیدم

من همونیم ک میگن تاپیکات خیلی سمن ولی متاسفانه همشون واگعین هیچکدوم کیک نیستن:/

مهم این نی ک ول میکنن یا ن در هر صورت پیفه

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

صنعتی وسنتی نداره

مهم اینه۲نفربخوان بقیه زندگی روباهم شریک بشن

درضمن اون پسربگیربوددخترمردم رو۵سال روهوانگه نمیداشت

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

من سنتی پولدار هم برام اومده

ولی راضی ام با عشق چند ساله بی پولم زندگی کنم 

چون کلا از ،ازدواج سنتی متنفرم 

بازم نظرات متفاوته

یکی با سنتی موفق شده یکی با سنتی طلاق گرفته و برعکسش تو ازدواجی که قبلا دوست بودن هم بوده 

2740
ن کی گفته من خواستگار پولدار داشتم ولی عشقمو رها نکردم در عوضش اون منو رها کرد😌😂

دمت گرم بابا🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
پروفت کیه

شوگا خواننده و رپر گروه بی تی اس 

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
من سنتی پولدار هم برام اومده ولی راضی ام با عشق چند ساله بی پولم زندگی کنم  چون کلا از ...

مگ نمیشه با سنتی عاشق شد🥲🥲

من همونیم ک میگن تاپیکات خیلی سمن ولی متاسفانه همشون واگعین هیچکدوم کیک نیستن:/

به نظرم مهم آشنایی و شناخت هس حالا چه سنتی باشه چه مدرن

الان ازدواج های سنتی مثل زمان قدیم نیستش که تو یه هفته طرف بیاد خواستگاری هم ازدواج کنن

الان چن ماهی باهم حرف میزنن ببینن بهم میخورن یا نه

دقیقا مدرن هم از یه جایی شروع میشه

مهم نحوه شناخت  سنتی و مدرن نیس مهم اینکه که یه زندگی خوب رو درکنارش طرفین داشته باشن

2706