2737
2734
عنوان

سالن مطالعه مجازی مخصوص کنکوری ها

8394 بازدید | 797 پست

سلام به دوستای عزیزم  وقتتون بخیرو نماز و روزه هاتون قبول   

اول از همه یکم تبلیغ کنم و بگم  اگه هنوز شروع به درس خوندن نکردین یا ساعت مطالعتون کمه و کم انگیزه شدید ، این تاپیک مخصوص شماست !!

خب از اونجایی که تاپیک قبلی کنکوریمون با اینکه خیلی مفید بود ، یه خورده دچار بی نظمی شد، تصمیم گرفتم یه تاپیک جدید بزنم که مثل تاپیک قبلی اما با شرایط متفاوت بازهم کنار هم درس بخونیم ، 

امااااا 

ایندفعه دوستایی که بخوان باهم همراه شیم و پیش بریم باید یه سری شرایط که بهتون خواهم گفت را بپذیرن اما به طور خلاصه اینجا قراره یک سالن مطالعه مجازی باشه که علاوه بر انگیزه ، نظم و تعهد را هم افزایش بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میریم سراغ شرایط : 

همونطور که از عنوان تاپیک معلومه،  اینجا یه سالن مطالعه هست که مثل پانسیون های حضوری ، پارت بندی مشخصی داره و اولین شرط ، پذیرفتن پارت بندی هاس که دوست عزیزم @کیم_نووان    زحمتش را کشیده و هم برای گل دخترایی که روزه میگیرن و هم برای خوشگلایی که نمیتونن روزه بگیرن مناسبه و میتونیم باهاش پیش بریم : 

۷:۳۰ تا ۸:۳۰

۸:۴۰ تا ۹:۴۰

۹:۵۰ تا ۱۰:۵۰

۱۱ تا ۱۲

۱۲:۱۰ تا ۱۳:۱۰

۱۵:۱۰ تا ۱۶:۱۰

۱۶:۲۰ تا ۱۷:۵۰

۱۹:۳۰ تا ۲۰:۳۰

۲۰:۴۰ تا ۲۱:۴۰

۲۱:۵۰ تا ۲۲:۵۰

۲۳ تا ۲۴:۳۰

مجموعا ۱۲ ساعت میشه 

همه باید طبق این پارت بندی ها درس بخونیم ، شروع و پایان پارت ها باید هماهنگ باشه که هم باعث انگیزه گرفتن شه و هم نظم ایجاد کنه 

بعد از هر پارت یک ساعته ، همه باید بیان و اعلام کنن که پارتشون تموم شده و برن استراحت ، 

یه  موضوعی که اینجا وجود داره اتفاقات غیر منتظره ای هست که برا هر کسی ممکنه بیفته و نتونه با پارت ها همراهی کنه ، خب این هیچ اشکالی نداره مثلا شما نتونستی ساعت 15:10 حاضر شی و الان میخوای از 15:30 شروع کنی ،  ایرادی نداره ولی شما نباید خودت جدا پارت بدی مثلا از 15:30 تا 16:30 ، بلکه باید تا 16:10 دقیقه خودت بخونی و نیاز به گزارش نیس و از اونجا به بعد ادامه پارت ها رو هماهنگ با بقیه بخونی و به این صورت  تا منظم و متعهد بشیم

آخر شب هم باید بیایم یه گزارش نهایی بدیم که چند پارت خوندیم و بعدشم خواب 

یه نکته ای که اینجاهس من ان شا الله هر بار شروع و پایان پارت ها رو اعلام میکنم اما اگر نتونستم ، شما طبق پارت بندی و ساعتاش برید جلو و وقتتون را با منتظر بقیه بودن هدر ندید .

خب این توضیحاتی بود که باید گفته میشد اگر فک میکنین این سالن مطالعه مجازی میتونه کمکتون کنه و شرایطش براتون مناسبه ، خیلی خوشحال میشم که در کنار هم باشیم  

ان شا الله از امشب برنامه را شروع خواهیم کرد 

2728
اینجوری ک بیشتر میایم نی نی سایت

خب ببین قشنگم شما میتونی تاپیک را ذخیره کنی و وقتی وارد نی نی سایت میشی اصلا سراغ تبادل نظر نری ، بلکه بری صفحه شخصی خودت و تو تاپیک های ذخیره شده گزارش بدی و تمام ، دیگه حتی نگات هم به نظر سنجی ها نمیفته که حواست پرت بشه

2738
خب کی تست بزنیم

این پارت بندی فقط زمان مطالعه هس 

برنامه ریزی هر ساعت و اینکه میخوای چند ساعت و تو چه پارت هایی تست بزنی دست خودته ، اینجا فقط مجبور میشی سر این تایم ها مطالعه  کنی حالا یا تست یا خواندن

یه نکته هم در رابطه با ماه رمضان بگم : 

دوستای قشنگم با برنامه ریزی مناسب میشه هم روزه گرفت و هم درس خوند ، پس حواستون باشه که درس و کنکور و .. هیچ کدوم ارزش خدایی نکرده گناه و نافرمانی از خدا رو نداره   

اگر هم که میبینین براتون سخته ، با رفتن به خارج شهر و حد ترخص میتونین روزه اتون رو باز کنین که گناهی هم نداشته باشه ( در نت سرچ کنین یا از پاسخگویی احکام برای توضیح در این باره سوال کنین )

در ضمن برای اونایی که منو نمیشناسن ، من یه دوازدهمی ام که ان شا الله قراره همراه شما بخونم ...

اینکه توی پارت هایی که داریم تست بزنیم،تدریس ببینیم،نهایی بخونیم یا... هر چیزی فرقی نداره فقط گزارش ...

ولی من پیشنهاد دادم کسایی که میخوان، بگن توی هر پارت چی میخونن تا انگیزه مون برای اتمام مبحث بیشتر بشه

2706