2733
2734
عنوان

با این حرفم موافقین؟

79 بازدید | 10 پست

بچها من به این نتیجه رسیدم ک با یک ادم و پسر معمولی ازدواج کنم حالا دلیلم ایا قانع کنندست 

من به این نتیجه رسیدم پسرایی ک پدراشون پولدارن وابسته ی خانوادشونن  در ۹۰ درصد مواقع طرف کلا شغلی و مالی ام باهم شریکن 

ولی خب هرجور فک نیکنم پسری ک پدر معمولی ایی داشته و خودش تلاش کرده تا به یک جایگاهی برسن  اکثرا از نظر مالی و شغلی استقلال دارن 

کلا مستقل ترن 

قبول دارین؟ 

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
ربطی نداره  ادم معمولی وابسته هم داریم بستگی به شخصیتشون، وتربیتشون داره انتخاب دست شماست، ب ...

من نگفتم همه 

من گفتم تعداد کسایی ک پدراشون پولداره و مستقلن خیلیییی کمتر از کسایی عه ک پدراشون معمولی بوده  و خودشون تلاش کردن

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

والا من خیلی دیدم اون بچه هایی ک باباهاشون پولدارن وابسته ک نیستن هیچ، خانوادشونو همش جر میدن و دوقورتو نیمشون باقیه

استقلال مالی با وابستگی به خانواده دوتا چیز نامربوط ب همه.وابسته به مادره خانواده بیشتر بستگی داره