2737
2734
یه چیز قشنگگگ میخوام خیلی تخیلی نباشخ بیشتر واقعی باشه روون باشه و خلاصه قشنگ باشه
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
من ایرانی نمشناسم، اما بهتون توصیه میکنم، رمان تاریخی شب های سرای ، کلویپاترا، کاترین کبیر، رو بخونید اگر نخوندید، قدیمی ان ولی واقعی
زنان قبل از مادر شدن ، “پری” و بعد از مادر شدن تبدیل به “فرشته” می شوند من هم الان فرشته شدم، پسرم۲۳ بهمن ۹۴ وقتی هنوز۳۴ هفته بود پا به دنیا گذاشت و منو تبدیل به فرشته کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کتابای م.مودب پور فوق العادس مثه گندم یاسمین

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

2728
بامداد خمار مخصوصا اگه مجردی اله ناز 1 و 2 هم قشنگه زنانه یا نادرانه و شاه ظطرنج که میتونی از نودهشتیا دان کنی و خیلی محبوبن
عمری گشتیم...! به دنبال دست "خدا" برای گرفتن غافل از آنکه دست "خدا" دست همان بنده اش بود بنده ای که نیاز به دستگیری داشت...
2738
راستش هر چی رمان دان کردم همشون یه عشق ابکی که دختره بسیااار زیبا و پسری بسیااار پولدار نخونده حذف کردم یه چیز میخوام واقعی باشه توش غم باشه شادی باشه واقعیه واقعی
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
نفس اونایی که من گفتمو خوندی
زنان قبل از مادر شدن ، “پری” و بعد از مادر شدن تبدیل به “فرشته” می شوند من هم الان فرشته شدم، پسرم۲۳ بهمن ۹۴ وقتی هنوز۳۴ هفته بود پا به دنیا گذاشت و منو تبدیل به فرشته کرد
شما که غریبه نیستید اثر هوشنگ مرادی کرمانی مرد ناتمام اثر جواد پویان چراغ ها را من خاموش میکنم اثر زویا پیرزاد عطر سنبل بوی کاج ((اسمش رو دقیق نمیدونم همینه یا نه)) اثر فیروزه جزایری دوما
2706