2752
2734
عنوان

دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 31 پست
عزیزم قرآن بخونه بیشتر لباسای شاد بپوشه باخدا حرف بزنه باهاش صحبت کن به دردلاش گوش بدین باهم پا ...

دقیقا اومدم همینا رو بنویسم

یه زیارت هم برین خیلی خیلی آدم رو سبک بال میکنه مشهد یا قم برین

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به فعالیت خاصی علاقه نداره؟ مثل هنر یا ورزش

شاید از درس خسته شده

یه دلیل دیگم واسه بچه های همسنش کروناست که باعث شده درس ها مجازی بشه و یه جورایی بچه ها درس رو خوب یاد نگرفتن و راحت طلب بار اومدن 

🌻💜🌻💜🌻
2731

حداقل یک کلاس هنری_اموزشی و یک کلاس ورزشی باید بره

جوری که هر روز هفتش جز حالا پنجشنبه جمعه ها پر بشه

با افراد مختلف معاشرت کنه حالش بهتر میشه

تو خونه موندن برای نوجوون و جوون ها سمه چون انرژیامون خیلی بالاست اونوقت میشینیم همش فکر و خیال میکنیم و روز به روز افسرده تر میشیم

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 

حس میکنم روی درساش خیلی سختگیری میکنید و این بیماریش رو تشدید کرده اخه توی همه کامنت هاتون از درس صحبت میکنید 

رشته اش رو دوست داره؟ اگر به کار هنری علاقه داره بفرستیدش هنرستان 

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن

سلام

منم تقریبا هم سن دختر شما هستم یه چن سالی بزرگ تر 

میخواستم بگم که این یه دلیل داره که شاید دختر تون به شما یا مشاورش نگفته... حالا هر دلیلی

و اینکه روانپزشک دختر تون بدتر میکنه از بس قرص های جور وا جور میدن آدم بدتر دیونه میکنه الان هرکی مشکل نداشته باشه بره روانپزشک بدتر دیونه میشه به نظرم خودت میتونی روانپزشک دخترت باشی باهاش بازی کنی صحبت کنی درکش کنی باهم آشپزی کنید خرید برید مسافرت برید موسیقی کار کنه کلاس های جالب بره باشگاه بره خیلی بهتره تا یه دختر ۱۷ ساله از سن پایین شروع به خوردن دارو های عصاب کنه این  دختر تون بدتر میکنه تا بهتر...

از یک جایی به بعددلت می خواهد همه چیز را واگذار کنی ،نامه یِ استعفایت را رویِ میزِ دنیا بگذاری،کیفَت را برداری و به دورترین جایی کهمی شناسی بروی...چای بنوشی، سیگارت را دود کنیو به هیچ چیز فکر نکنی!از یک جایی به بعد،دلت می خواهد خودت باشی!تنها خودت و حافظه ای کههیچ کس را  به خاطر نمی آورد...📩♥️♡⠀    〇⠀    ⎙⠀  ⌲⁣ˡⁱᵏᵉ ᶜᵒᵐᵐᵉⁿᵗ  ˢᵃᵛᵉ  ˢʰᵃʳᵉ⁣┈┉┈┉•▴•⚜️•▴•┉┈┉┈
سلام منم تقریبا هم سن دختر شما هستم یه چن سالی بزرگ تر  میخواستم بگم که این یه دلیل داره که ش ...

درسته همین دارو ها بیچارشم کرده ولی بالاش نمیزاره دارو هارو قطع کنیم

نه والا چون خودش عاشق درسشع 

قطعا یه دلیلی داره که نگفته با یکی از دوستای صمیمیش مخفیانه صحبت کن

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
درسته همین دارو ها بیچارشم کرده ولی بالاش نمیزاره دارو هارو قطع کنیم

عهههه یعنی چه دخترت داره از دست میرهههه 

اصلا به حرف باباش گوش نده اون دارو ها بدتر بچه رو کسل تر میکنه 

از یک جایی به بعددلت می خواهد همه چیز را واگذار کنی ،نامه یِ استعفایت را رویِ میزِ دنیا بگذاری،کیفَت را برداری و به دورترین جایی کهمی شناسی بروی...چای بنوشی، سیگارت را دود کنیو به هیچ چیز فکر نکنی!از یک جایی به بعد،دلت می خواهد خودت باشی!تنها خودت و حافظه ای کههیچ کس را  به خاطر نمی آورد...📩♥️♡⠀    〇⠀    ⎙⠀  ⌲⁣ˡⁱᵏᵉ ᶜᵒᵐᵐᵉⁿᵗ  ˢᵃᵛᵉ  ˢʰᵃʳᵉ⁣┈┉┈┉•▴•⚜️•▴•┉┈┉┈
2706