2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدا نکنه اینقدر بیشعور و بی شخصیت باشه

ولی میرم جلوشو میگیرم 

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

یدونه میزنم دم گوش شوهرم ..چون آدمی که دست رو مادرش بلند کنه ازش هر چیزی برمیاد ...نمیشه تکیه کرد بهش

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2740

کلا جلو من هرکیو بزنه  میزنمش   ادم روانی ک دست بزن داره رو باید جوری زد ک بفهمه چ طعنی داره و باهاش زندگی هم نمیکردم   این ب ننه خودش رحم نکنه   میخواد ب من رحم کنه 😐🍂

یه جوری میزدمش نتونه پاشه دیگه 

چی از مادر میتونه عزیز تر باشه کسی که مادرشو بزنه به منم رحم نمیکنه 

وقتی قهوه میخوری از تلخیش لذت میبری، اما اگر بادوم بخوری و تلخ باشه میندازیش دور، چون از بادوم انتظار تلخی نداری... بحث؛ بحث انتظاره!... 🌚✨

جلوشو میگیرم ، چون شاید نفر بعدی باسم

خونسردم وقتی دعوام کنی ، خونگرمم وقتی دوستمی ، جوک دوست دارم ، اینجا هم همش جوک میگم ، دلم واسه کارای بدم شکسته ، کاش برخوردم با کارام از رو احساس بود نه عقل 💔 مدارج عالی رو در دانشگاه عالی کسب کردم. با پسری که عاشق چشماش شدم،ازدواج کردم❤️ از شب عقد تا الان فقط گریه کردم 💔 داره میگذره ، ولی سخت میگذره💔 الهی شکر ❤️
2706