2733
2734
عنوان

این کار یک اقا چه معنی داری؟

438 بازدید | 23 پست

سلام دوستان اگر اقایی چند تا عکس ساده و بی اریش دختری رو دیده باشه بعد دختره بهش بگه چرا دیدی یک مشت عکس داغون

بعد پسره بخنده بگه کجاش داغون بود باز بخنده با خنده ای ک نمیتونه جلو خودشو بگیره بگه خیلی هم زیبا و جذاب کجاش داغونه!!

این خنده یعنی چی؟!

ینی هیچی 

چرا الکی با ی خنده سناریو میچینین برا خودتون 

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اخه هی میخنده نمیتونه انگار جلو خندشو بگیره

خندس دیگ 

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

چرا ذنقدر ریزین رو رفتارای طرف

مشکل دخترا اینه

خب خندیده ی چیزیم گفته شاید خوشش اومده شاید بعدا نطرش عوض شه شاید خوشش بیاد و نخواد ازدواج کنه

فردا نگو چرا خندید پس نگرفت منو

کاربری دست دو نفره
چرا ذنقدر ریزین رو رفتارای طرف مشکل دخترا اینه خب خندیده ی چیزیم گفته شاید خوشش اومده شاید بعدا نط ...

نمیدونم والا

این که هی میخواد بگه نه کجاش داغونه تو صداش ذوق و خندست هی میخنده برام جای سوال بود

این خنده یعنی اره داغونه؟ شما هم همچین برداشتی کردین؟

اصلا خودت چرا گفتی عکس داغون.مردا خیلی دهن بینن.وقتی خودت بگی داغون اونم باورش میشه واقعا داغون.ی زن با اعتماد بنفس زشتم باشه برای مرد جذاب