2733
2734
دوستان خوبم. من فارغ التحصیل ارشد آموزش انگلیسی هستم. همونطور که اکثر هم رشته ای ها تجربه داشتن روی بحث مکالمه و اسپیکینگ توی دانشگاه سرمایه گذاری نشده، بنابراین اکثر ماها مکالمون جوری که اطرافیان انتظار دارن نیست. میخواستم پیشنهاد بدم اگه مایل باشین توی یه پارک قرار بزاریم و بعضی روزا که وقت داریم باهم هماهنگ کنیم و فقط انگلیسی حرف بزنیم که حداقل یه محیط واسه تقویت مکالمه انگلیسی واسه خودمون ایجاد کنیم چون میدونم خیلیها ، از جمله خود من، خجالت میکشیم بریم کلاس مکالمه! حتی مامانا هم میتونن بچه هاشونو بیارن تو پارک... نظرتون چیه؟ من و یکی از دوستام هستیم ولی میخواستم تعداد بیشتر باشه. نگران سطح مکالمتون نباشین، هممون تو یه سطحیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخه همه انتظار دارن خیلی روون حرف بزنی. راستش منم نمیتونم دروغ بگم که رشته م یه چیز دیگه بوده. چون دوبار رفتم ،عین دوبار یه آشنا اونجا بود! اونم از همکلاسیهای قدیمی بودن که مکالمشون خیلی خوب بود. البته یه نکته خوب داشت که فهمیدم همون کساییم که مکالمشون خوب بوده توی کلاس مکالمه شرکت میکردن و نمیگفتن!
2738
آره آقای ابی حق با شماست، من توی این سالها چندتا کتاب ترجمه کردم و اصلا به مکالمه نپرداختم متاسفانه. حالام دیر نشده، بنظرم میتونم از همین امروز شروع کنم و در عرض کمتر از یکماه این خلا رو پر کنم. درسته؟
پارک جای مناسبی برای خانم ها نیست، خصوصا وقتی میخوایید انگلیسی حرف بزنید

یک موسسه ای رو در نظر بگیرید، همه جمع بشن پولی بذارن تو کلاس خودتون جمع بشید حرف بزنید

پول کمی به خاطر کلاس خالی میگیرن
من قصد بی ادبی نداشتم، اتفاقا خدا خیرش بده کار خوبی میکنه

ولی وقتی میبینم کسی ارشد انگلیسی داره و ترس حرف زدن تو جمع رو داره ناراحت میشم در حالی که باید الان واسه advance ها تدریس میکرد
2706