2752
2734
عنوان

من یه سوال از شما دارم

331 بازدید | 37 پست

سلام عزیزم 

من به خواست خودم تعلیق بشم.. اینکه تاپیک هام میمونه رو میدونم ، میدونم که میتونم بیام سایت اما نمیتونم کامنت بزارم

آیا بازم پیام تبریک ارسال میشه؟خب چکار کنم که ارسال نشه؟من میخوام تعلیق ابدی بشم باید چکار کنم؟

۲۵ ساله.😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای پیام تبریک ک خیلی بده من با گوشی ی نفر دگ اومدم 🫠🫠🫠بدبخت میشم ک 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

اگر میخوای پیامک ارسال نشه به نی نی یار بگو تعلیقت کنه 

مثلا یک هفته ( زمان عضویت توی این یک هفته باشه ) 

بعد از یک هفته حسابت باز میشه خودش 

اگرم دایم بخوای بگو دائم تعلیقت کنه نی نی یار 

تگ کنم واست نی نی یار رو ؟ 

@ازسارابپرس

سلام

✅️ یک روز قبل از سالگرد عضویت درخواست تعلیق ۳ روزه بدین بعد از ۳ روز کاربری خود به خود برمی گرده و نیازی به درخواست برگشت نیست.

این تاپیک در مورد پیامک از طرف نی نی سایت رو بخونین:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/11576480/ای-کسانی-که-با-شماره-یه-نفر-دیگه-آمدین-نی-نی-سایت-عضو-شدین

🔴🟨🔴🟨🔴🟨🔴🟨🔴🟨🔴🟨🔴🟨🔴🟨🔴🟨🔴🟨🔴

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
2706