2737
2734

ما برای ششم برای یک کار پزشکی میایم شهر زیبای شما شیرازی های عزیز،‌ بعد فقط تایم شب تا صبح که بریم دکتر نیاز داریم چند ساعت استراحت کنیم 

شاهچراغ زائرسرایی داره که بشه توش اقامت کرد؟

مثل حرم حضرت معصومه ،

اگه نه جایی رو میشناسید اکونومی باشه

یه صلوات برای شفای خواهرم، فرشته ی زندگیم خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر وقت اسم شاهچراغ میاد اون حادثه وحشتناک میاد توی ذهنم😔

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  پسر گلم امیدوارم  زندگی خوبی در پیش داشته  باشی😇چشم انتظار گرفتن دست های کوچکت فرزندم عشق مامان دوستت دارم🥺بمونی برام قشنگم👈🏻🤰🏻❤ امروز۳/۲/۱ جنسیت کوچولو مامان مشخص شد قراره به امید خدا پسر دار بشم😍 
2728
کیان🥲🥲

آرشام و پدرمادرش جلو چشمم اومدن😔

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  پسر گلم امیدوارم  زندگی خوبی در پیش داشته  باشی😇چشم انتظار گرفتن دست های کوچکت فرزندم عشق مامان دوستت دارم🥺بمونی برام قشنگم👈🏻🤰🏻❤ امروز۳/۲/۱ جنسیت کوچولو مامان مشخص شد قراره به امید خدا پسر دار بشم😍 
خوش آمدید 🥰 آره داره ولی اصلا نمی‌دونم شرایطش چطوره و اینکه الان وقت بدی هم هست عید هست و همه جا ر ...

ای وای، پس فک کنم باید فرودگاه بمونیم

یه صلوات برای شفای خواهرم، فرشته ی زندگیم خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2740
امسال نمی‌دونم چطوریه ولی باغ جنت امکانات زیادی داره کانکس و .....

باغ جنت که فرمودین به حافظیه نزدیک هستش؟

عزیزم چ کار پزشکی دارید از قبل نوبت دارید بیمارستان یا مطب شخصی... چون متخصص ها اکثرا تا 14 ام نیستن ...

بله نوبت دادن، پیش دکتر علی اکبر اسدی پویا، خواهرم مشکوک به ام اس هستش

دوستان اگه اطلاعاتی دارید دریغ نکنید