2733
2739
عنوان

یه نظر میخوام میشه راهنماییم کنید؟

147 بازدید | 24 پست

بچه ها من ۱۸ سالمه تازه تصمیم گرفتم ی ورزش رو حرفه ایی دنبال کنم .

نمیدونم دیره یانه ولی خب الان واقعا نیاز دارم برای روحیه ام برم ورزش

بنظرتون بدمینتون یا والیبال؟

یا هر ورزش دیگه ایی مدنظرتون هست بهم بگید؟ 🙂🌹

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خودت به کدومش علاقه داری ؟همون

اخه شنیدم بدمینتون کلاس نمیخواد و مزخرفه و ‌.. ولی من ب بدمیتون بیشتر علاقه دارم ، بعد میان میگن والیبال حرفه ایی هستش و میری توی مسابقه کی به بدمیتون بها میده :)

2728
خب این یه چیز کاملا سلیقه ایه که چه ورزشی بری ولی اگه میخوای خیلی آرومت کنه به نظر من برو شنا فوق‌ال ...

اره شنا خیلی دوس دارم حرفه ایی یاد بگیرم ولی از عفونت و اینکه بهداشت کاملا رعایت نمیشه بدم میاد 

خیلی شنیدم که میگن بدمینتون کلاس نمیخواد و مزخرفه و ‌.. ولی من ب بدمیتون بیشتر علاقه دارم ، بعد میان میگن والیبال حرفه ایی هستش و میری توی مسابقه کی به بدمیتون بها میده :)

2740
اره شنا خیلی دوس دارم حرفه ایی یاد بگیرم ولی از عفونت و اینکه بهداشت کاملا رعایت نمیشه بدم میاد  ...

بدمینتون الان داره تازه جا می‌افته و اگه میخوای حرفه ای ادامه بدی جا خیلی برای پیشرفت داره . ولی چون گفتی به خاطر آرامش میخوای شنا رو معرفی کردم چون همش تو آبی فوق‌العاده آرومت می‌کنه 

والیبال ورزش پویا تری هست ولی بنظرم اگه غیر از این دوتا ورزش چیز دیگه ای هم میری برو تکواندو یا موی ...

ورزش موی تا رو نشنیدم تاحالا حتما تحقیق میکنم درباره اش مرسی از اینکه وقت گذاشتی و اومدی تاپیکم🌹

ممنونم از انگیزه ایی که بهم دادی خیلی حالم خوب شد❤️‍🥲

فقط یه چیز دیگه اگه تصمیمی تو زندگیت گرفتی با هیچ کس در موردش صحبت نکن . راهنمایی بگیر ولی نزار نظر منفیشون دلتو بزنه با آرامش به کارت ادامه بده موفق میشی .انشالله دلت هم آروم میشه 

2706