2752
2734
عنوان

سلام دوستان خودتون قضاوت کنین +عکس📸

| مشاهده متن کامل بحث + 10246 بازدید | 1149 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ینی اون تاپیک خوندم اینقدر خندیدم دهنتون سرویس منیون با اون امانتش اومده بود جو میداد آخ شانستون زد ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

در گذرگاه مرگ ایستاده ام ، این بار رفتن قطعی‌ست...🙂🖤🥀
چرز من    

ببخشید خوابم برد 😁دیشب من اینا رو گذاشتم فکر کنم یکی از کاربرا زیاده روی کرده الان تاپیک زده دیشب خیلی خوردم الان چیکار کنم مستیم بپره😐😐😐😐

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ینی اون تاپیک خوندم اینقدر خندیدم دهنتون سرویس منیون با اون اکانتش اومده بود جو میداد آخ شانستون زد ...

من که لو شون دادم خدا کنه کاربرا نفهمیده باشن😂😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
۲۴  اون بازو هم داره 😂 عاقا من زن مرد بی ریش  و بی بازو نمیشم 😂 نمیخوام دیگه ب توافق ن ...

نه این لاغر مردنیه کوتاه هم هست بخدا ریا نباشه ته ریش دار بازو دارش  گیر من اومد که از وقتی وضع مملکت این شده نصفش نمونده😥البته یه داداشم دارم بیست موها و مژه هاپر پشت دارای چاله گونه ته ریش داری بازو قد بلنده تازه قربونش برم موهاش بلند میشه یه دسته از جلوی موهاش بوره تازه چونش هم چال داره😍😍😍 ....اما نامزد داره دختر عمومه وگرنه دختره رو مینداختم بیرون تو رو میگرفتم براش😂😂😂 یه دونه هفده هم دارم که خب خیلی خوشگله ولی لاغر مردنیه هنوز ریش درنیورده چه برسه به ته ریش😂😂😂😂یه دونه پسر هم دارم پنج سالشه اگه میخوای صبر کن همینو میفرستم باشگاه بازو در بیاره عروس خودم شی😎😂😂😂😂

نه این لاغر مردنیه کوتاه هم هست بخدا ریا نباشه ته ریش دار بازو دارش  گیر من اومد که از وقتی وضع ...

بیخیال از داداشت بزرگترم نمیخوام😂

نمیشد یکیو میگفتی زن نداشت  😂

ته ریش میخوام چیکار انقد بدم میاد ته ریش میزارن🤢

مرد باید ریش پر داشته باشه 🤤😂

شانس مارو باش یه بازو دار ریشی نبود اطرافت🚶‍♀️🕳😂😂

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
برادر شوهرم چ زشته این زن داره ؟😂😂 اوج آسمان پدر شوهرمونم بد نیس ها  مادر خوشکل پدر خوشکل ا ...

والا هومن داداشش رو دادم به یکی از کاربرا

با هم جاری شدیم 🤝

البته عکسشو نشونش ندادم هنو 😁😁

هوتن چرا اصلا شکل داداشش نیست😍😍

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤