2733
2739

اصلا دلم نمیخواد اینجا باشم. دوست دارم برم خونمون توی شهر یکم بچرخم. ولی نمیزارن. تا تعطیلات میشه فوری میگن بپوش بریم شهرستان. اصلا هیچ ارزشی واسه نظر من قائل نیستن

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نرفتم و نزاشتم برن

اصلا گوش نمیده به من . میگه افسرده ای و فلان واسه همین میخوای نیای

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.
2740
من مجرد ک بودم همین بود الانم ک متاهلم بازم همینه تازه بدترم هسن

واااای نه با اقوام ازدواج نمیکنم که باز همین آش و کاسه باشه

خوبه که اینترنت هم داری من مامان بزرگم روستاست بعد اصلا نت نیست  بشین فیلم دانلود کن برو بیرون ...

نمیشه بری بگردی پشت سر آدم حرف میزنن. اینترنت هم اومجا خوبه ولیباز حال نمیده انگار تو قفسم

حالا که نمیتونی تغیر بدی،به جای ناروحتی و غر زدن از لحظاتت استفاده کن و لذت ببر. یه روز، دلت برای ه ...

بابا من با یکی دو روز مشکلی ندارم ما از یکم اومدیم میخوایم سیزدهم برگردیم😐😭

2706