2737
2734

6 ماه پیش بارداری پوچ داشتم که کیسه زرده و پل تشکیل شده بود ولی قلب نداشت الان یه ساک بارداریه بدون پل و کیسه زرده مبتونم دوباره سایتوتک بخورم نمی خوام کورتاژ بشم ضمنا داروی گیاهی هم اگه میشناسید بهم بگید .

بذار پزشکت تصمیم بگیره

این مسایل رو نمیشه با مشورت با افراد غیرمتخصص پیش برد، خدای نکرده طوری بشه عواقبش گردن خودت رو میگیره

کورتاژ هم ترس نداره، اگر تشخیص دکترت اینه قبول کن

سایتوتک همون قرص که برا سقط هست ؟

اگر همونه بستگی به ماه بارداری دوز و نحوه مصرف فرق داره پزشکت برات توضیح نداد ؟

برا من ماه اول بود 5 دونه داد یکدونه اول زیر زبون بقیه داخلی

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من به فاصله دو هفته خوردم ولی زیر نظر پزشک

عزیزم شما تو خونه استفاده کردین ؟یا بیمارستان  خودم دوره اول تو خونه خوردم چون قبلش پریود نمیشدم و سه تا آمپول پروژسترون زده بودم خیلی درد داشتم و لرز می خواستم بدونم میشه بعد 6 ماه دوباره استفاده کرد یا ضرر داره 

عزیزم شما تو خونه استفاده کردین ؟یا بیمارستان  خودم دوره اول تو خونه خوردم چون قبلش پریود ...

من تو خونه

وزنم کم بود حدود ۵۰ اینا اگه اشتباه نکنم شش تا یا ۸ تا

هم زیر زبونی هم شیاف 

اولش یه زره لرز کردم 

تو خونه میخوری تنها نباش اگه زیاد فشارت افتاد سریع برو سرم بزن 

2740

۶ فروردین ماه پریود شدم اونم به واسطه قرص سیپروکامپاند یعنی چند ماهه ک فقط باقرص پریود میشم 

و۲۸ فروردین ماه رابطه بدون دخول داشتم ولی روی واژن تخلیه شد منی و من بعد یساعت ۵ تا قرص سیپرو باهم خوردم الان امکان بارداری وجود داره؟؟؟خیلییی میترسممم😭😭

تو قدرت رد شدن از هر شرایطی رو داری قوی باش ♾️♡°✨🤍💜 خدایا شکرت🦋🌸✨️