2737
2734

ساکمم کوچیکه ، ده روزه میخوایم بریم شهرستان

واقعا نمیدونم چیا بردارم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

وای من موقع مسافرت همه چی بردم اخرشم هیچی استفاده نشد😂😂😂😂 انگار میخاسم روزی چند بار خودمو خراب کنم

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای من موقع مسافرت همه چی بردم اخرشم هیچی استفاده نشد😂😂😂😂 انگار میخاسم روزی چند بار خودمو خراب ک ...

منم قبلا همینطوری بودم 😂

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2740
فقط میتونم بگم لباس زیر برندار یه بار مصرف بخر لباسا هم لول تا کن تا جای بیشتری داشته باشی چروک هم ...

من همیشه اتو و سشوار هم برمیدارم

خودت را با گذشته ات نشناس... آن فقط یک درس بود...نه تمام زندگیت...
فقط میتونم بگم لباس زیر برندار یه بار مصرف بخر لباسا هم لول تا کن تا جای بیشتری داشته باشی چروک هم ...

مانتو هامو چطوری لول کنم🥲

واقعا چروک نمیشه؟

همیشه معضله برام جمع کردن لباس

ولی از یه بار مصرف نمیتونم استفاده کنم ( اگ مث این بیمارستانی ها باشه)

چندتا نو داشتم همونارو برداشتم

لباس زیر چندتا بردار حوله  شلوار تو خونگی و تیشرت و لباس شومیز و مانتو و شلوار جین  شا ...

بنظرت یه کاپشن کافیه؟

اخه واقعا جا ندارم بخوام چندتا چنتا بردارم

حالا شوهرم گفته میرم یه ساک بزرگ تر میخرم ولی بازم میدونم جا نمیشع

2706