2737
2734

دوستان گل من خاستم یه بازی ۶۴ بیتی و دان کنم ارور میده میگه گوشی شما ۳۲ بیتیه در صورتی که تو اینترنتم نوشته ۶۴ بیتیه گوشیم

حالا چکار کنم ۶۴ بشه گوشیمم آ۱۳ سام

فن جوجو تسو-★گوجو-سوکونا-مگومی-ایتادوری-دازای★ جونکوک★فقط!-عاشق تجربی🥺🌷-دندانپزشک ☆_با ۱۷ سال سن انیمه رو میپسندم😭😍_♡ کاربر مرد روی من ریپلای نکنه-:) بچه دار نیستم و رسیدن تولدمه🙂🙂    گوجو ساتورووو❤واسه رسیدن به آرزوم ممنون میشم صلوات بفرستی  

نمیشه، سیستمش ۳۲ بیتیه. 

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیشه، سیستمش ۳۲ بیتیه. 

زدم تو اینترنت زده ۶۴ بیتی

فن جوجو تسو-★گوجو-سوکونا-مگومی-ایتادوری-دازای★ جونکوک★فقط!-عاشق تجربی🥺🌷-دندانپزشک ☆_با ۱۷ سال سن انیمه رو میپسندم😭😍_♡ کاربر مرد روی من ریپلای نکنه-:) بچه دار نیستم و رسیدن تولدمه🙂🙂    گوجو ساتورووو❤واسه رسیدن به آرزوم ممنون میشم صلوات بفرستی  

اون بازیو نسخه ۳۲ بیتیو سرچ کن ببین داره یا نه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
کاریش نمیشه کرد 

مطمئن اخه زده ۶۴‌بیتیا

اون بازیو نسخه ۳۲ بیتیو سرچ کن ببین داره یا نه

باشه یعنی اگه از روی یه گوشی۶۴ بیتی انتقال بدم میشه؟

2738
باشه یعنی اگه از روی یه گوشی۶۴ بیتی انتقال بدم میشه؟

نههه.

مثلا لپتاپم همینه، برای بیشتر نرم افزارا یا برنامه ها زده نسخه ۳۲ بیتی فلان برنامه/ نسخه ۶۴ بیتی فلان برنامه

بعد باید اونی که مناسب لپتاپت هست رو دانلود کنی.

حالا توی گوگل سرچ کن ببین این بازی برای نسخه ۳۲ بیتم هست یا نه.

لابد بازیه سنگینیه که رو گوشیای ضعیف تر نصب نمیشه و فقط برای اوناییه که پردازندشون ۶۴ بیت هست