2733
2739
عنوان

لطفا اگر کسی تجربه داشته راهنماییم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 124716 بازدید | 119 پست

خب از اون طرفم بپرسین در چه حد این حسو دارن و دوست دارن چه کاری کنن ولی اونایی که فکر کردن با کفش روش راه برن اشتباه کردن اون یه فتیش دیگست به اسم فتیش کراش یا ممکنه بازم برده هم باشه

عزيزم اتفاقا از نظر رواني مشكل دارن هم دارو درماني داره هم روان درماني فوت فتيش من توصيه ام اين كه ك ...

اصلا درمانی نداره قرصی که می گن فقط برای کاهش میل ج.ن.سی هست.که یعنی شما صورته سوالو پاک کردین یا روان درمانی که هیپنوتیز انجام می دن فقط طرف برایه مدتی فراموش می کنه که همچین حسو داشته و بعد از مدتی دوباره حسش برمیگرده 

فوت فتیش که چیزه بدی نیست اگه نظافت پاهارو رعایت کنی و بزاری طرف ماساژ بده یا بخوره هردو لذت می برین.نه اینکه بخوام از رو هوا بگم نه من اینو از خیلی دخترا که تحربه اینکارو داشتن شنیدم که براشون خیلی لذت داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. نمیدونم چرا این موضوع اینجا انقد به حاشیه کشیده شده. علاقه به پا یه چیزه . برده بودن و میسترس این جور ببخشید چرت و پرتا یه چیز. یه مردی ممکنه دوست داشته باشه پای همسرشو ماساژ یا بعضی اوقاد ببوسه و این به هیچ وجه مشکل و اختلال روانی نیست. ولی اگه اون فرد خیلی زیاده روی کنه و به جاهای غیر از پا اصلا توجه نکنه و دوست داشته باشه تحقیر بشه برده باشه و اینا ( که خودم به شدت مخالف این مقوله ام ) اون موقع باید نگران بود. 

بالاخره زن و شوهر باید به نیاز های هم پاسخ بدن و با هم راه بیان. حالا شاید یه مرد دوست داشته باشه هنگام آمیزش یه فوتجابی هم براش انجام بشه شاید حتی خیلی کوتاه(یه دقیقه) .نباید بخاطر این موضوع سرزنش کنین و این موضوع تو سینه اون فرد بمونه و تا اخر عمر حس یه کمبودی کنه. من خودم به این کار علاقه ای متعادل دارم و فکر نکنم چیز غیر عادی ای باشه . پس خیالتون راحت و حرف این سایت هایی که میگن پیش روانپزشک اینا ببرید و باید درمان بشه و ... رو گوش نکنید. تنها درمانش انجامشه.

سلام پسری 28 ساله هستم استان البرز من متاسفانه سادیس م دارم مشاوره رفتم کمی بهتر شدم اما مشاوره ام میگه پیشنهاد میکنم با دختری ازدواج کن که مازوخسیم داره میتونید مکمل هم باشید اگه کسی رو می شناسید معرفی کنید چون میدونم با آدم معمولی نمیتونم ازدواج کنم Saeid1368rz@gmail.com
2731

فوت فتیش برای هر شخصی متفاوته و اینو یادت باشه خانومی از کسایی که با این قضیه آشنایی ندارن اصلا مشورت نخواه که نه تنها نتیجه ای برات حاصل نمیشه بلکه جواب عکس میگیری اگه دوست داشتی با یه مشاور مشورت کن و هیمن طور حالات و زیر و بم رفتاری و جنسی نامزدت رو بهتر بشناس تا متوجه شی میتونی با ایشون کنار بیای یا خیر... چیز وحشتناکی نیست و زدگی رو مختل نمیکنه ولی خب ممکنه یکی دوست نداشته باشه شوهرش این کارو کنه یکی هم حتی از این کار لذت ببره

^^ میسپارمت به لبخندها گرچه خودم مهمان بغض های بی دلیلم ^^

سلام پگاه جان

این تقریبا یه انحراف جنسیه ک طرف مقابل به جای داشتن س..س به پاهای طرف مقابلش میپردازه و ارضا میشه یعنی جوری نیست ک علاقه ی به س...س داشته باشه بیشتر دوس داره با پاها ارضا بشه بخوام کلی بگم منم همینجوری ام اتفاقا الان ک الانه ۱۷ سالمه هنوز همین فکر و خیال رو دارم راهای درمانی زیادی داره یکیش هیپنوتیز درمانی هست و اینکه قرص و دارو جواب نمیده به نظرم تنها راهی میخوای بکنی اینه ک پشتش باش و بهش کمک کن تا به حالت عادی برگرده ما اگه یکی کنارمون باشه شاید بتونیم ترکش کنیم این رابطه مضخرف رو حالا ک شانس به نامزدت رو کرده تو هم کمکش کن و دلگرمش کن و باهم درمانش کنین.

موفق باشین  

بنظرم اکثر آقایون تمایل به پا رو دارن اما خب اونایی که فتیشن و مخصوصا فوت فتسش ها تمایلشون بیشتره م ...

شما هم مایلین تجربش کنین من 19 سالمه و ارزوم اینه میشه خواهش کنم فقط یه بار

نیایش شیطنت مردانه با فوت فیتیش بودن متفاوته .فوت فیتیش افراطین جوری که لیسیدن. بوییدن و بوسیدن پا ا ...

نه اصلا هم اینطوری نیست مگه استخون ما از پلاستیکه تا یه چیزی میشه میگید دنده میشکنه من خودم تجربه داشتم از پنجاه کیلو تا صد کیلو روم‌ وایستادن چه با کفش چه بدون کفش حتی روم پریدن الانم سالم سالمم بدن انسان انقدرم ضعیف نیست که هرچی بشه میگن میشکنه فلان میشه

2738

سلام فیتیش کلا میتونه به علاقه به همه چیز ختم بشه فقط پا نیست یکی فیتیش پا داره یکی نمیدونم دست ناخن داره یکی ... و اما فیتیش پا اصلا مشکلی نداره یک رابطه میتونه باشه چه جنسی چه به صورت معمولی من خودم که اینطوری هستم علاقه زیاد دارم همونطور که صورت یک شخص ملاک من هست پاهاشم همین طور همین طور که دوست دارم صورتشو بوس کنم پا هم همینطور اما درستش اینه این حس کنترل بشه و گرنه اصلا چیز بدی نیست خود من کاملا راضیم و هیچ ضعفی ندیدم در خودم که احتیاج به روانپزشک داشته باشم البته بعضی ها که از بو و عرق پا و ... خوششون میاد و صد در صد بهداشتی نیست میتونن پیش روانپزشک برن تا حدودی درمان بشه من خودم به شخصه اصلا اینطور نیستم کوچکترین بو و کثیفی کلا حالمو بهم میزنه و اصلا دیگه نگاهشم نمیکنم زده میشم در کل حس خوبیه در صورتی که هم س.ک.س اصلی رعایت بشه و جای خودش بشه هم حس فوت فیتیش یعنی همسر شما فقط فکر فوت فیتیش نباشه بتونه هر دو مورد را داشته باشه و جوری باشه که شخص هم راضی باشه البته من به تجربه میگم دفعه اول شاید خجالت داشته باشه که رابطه جن.سی هم این مورد را داره اما بعد به صورت عادی خواهد شد کسایی هم که میگن از سر میپره من 10 ساله این حسو دارم نه بیشتر شده نه از سرم پریده و در آخر بحث شکنجه مازوخیزم و ... اصلا اصلا به فوت فیتیش ربط ندین اونا جدا هستن و صد در صد احتیاج به روانپزشک هست چون باعث اسیب میشه

در کل معناش میشه پرستش پای زن یا دختر این یکی از حسهای بردگی اگه این حسو داره یعنی فتیش ۱۰۰درصد تحقیر شدن و کتک خوردن هم دوست داره این یکی از موارد حس ارباب و برده هست که مرد به بوسیدن و خوردن واهای خانمش علاقه داره ارضا شدن با پا و جوراب خانم هم میشه فوتجاب اسمش فوتجاب خانمهایی که شوهراشون این طورن نگران نباشن بهترین مردهت هستن و مهربون ترین و حرف گوش کن ترین مرها اپنایی که این فتیش و امثالشو من خودمم حس بردگی دارم و خانمم خیلی از این حس من راضی خداروشکر البته من خیلی بیشتر فتیش و تحقیر وکتکت خوردن و حتی بببخشید دوست دارم خانم سونداژم کنه که خداروشکر خانم من واقعا عالیع و مارباب بودن رو به بهترین نحو انجام میده دستاشو از همینجا بازم میبوسم 

اگه شوالی دارید از من بپرسید خانم من این حس رو دارم و برده هستم برای خانمم که بهترین ارباب ولی بدون ...

من همسرم اینجوریه وبهم گفته تو روحیت سازگار نیست با اینچیزا.کلی کانال های اونجوری عضو بود که به زور حذف کرد.مشکل اصلی اینه که حس میکنم عین بقیه از رابطه لذت نمیبره و به اینکه باهم رابطه ارباب بردگی داشته باشیم هم راصی نیست جون میگه حست باید درونی باشه...خیلی اذیت میشم همش بادخترای مختلف چت کردا...حالم بده بهم بگین چکار کنم دوسش دارم

من همسرم اینجوریه وبهم گفته تو روحیت سازگار نیست با اینچیزا.کلی کانال های اونجوری عضو بود که به زور ...

سلام ببینید فوت فیتیش از حس ارباب برده جدا میشه و توی روانشناسی حس ارباب برده اصلا درست نیست و باید درمان بشه و ریشه در بچگی و اتفاقات بچگی اون شخص داره حتمن به یک روانشناس که کاملا اگاهی کامل از این موضوع داره مراجعه کنید حتی اگه شده زورش کنید پیش روانشناس ببرید ببینید چی میگه و درباره اقای پویان باید بگم که هر کسی فوت فیتیش داره حس ارباب برده را نداره و فیتیش های مختلفی وجود داره ما یک فیتیش هم مثلا داریم به اسم فیتیش بی غیرتی که اونم باز نیاز به درمان صد در صد داره به هر حال شمام اگه جفتتون این موضوع را دوست دارین خیلی خوبه اما کسانی که یک طرفس طرف مقابلش اذیت خواهد شد با تشکر