2733
2739
عنوان

امان از بی شعوری

482 بازدید | 30 پست

واقعا متاسفم برای دسته ای که بنر زدن توی اپال تهران و مردم بندرعباس رو به آفریقایی ها تشبیه کردند ...

اولا مگر آفریقایی ها آدم نیستند؟

دوما اگر آفریقا بد بود چرا اینهمه تور برای دیدن کشورهایی مثل کنیا و تونس برگزار میکنید؟

سوما چرا در تعطیلات نوروز به شهر بندرعباس سفر میکنید و شهر رو کثیف میکنید و میرید ؟

چهارما چرا شغل بومی هارو با هزار پارتی ازشون می گیرید چون رئیس و رئسا ها همه غیر بومی هستند 

و کلی حرف های دیگه که روی دلمه اما سکوت میکنم 

انتظار کمی تفکر و البته شعور

بنر  رو بزارید

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره واقعا از بیشعوری شونِ

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
2731
2740

به نظرم به کسی توهین نشده

براساس رنگ پوست تشبیه سازی کردن

البته من کارشون رو قبول ندارم و به نظرم درست نبوده

ولی به نظرم خودتون این شباهت رو توهین بر اساس رنگ پوست تلقی کردین...

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
به نظرم به کسی توهین نشده براساس رنگ پوست تشبیه سازی کردن البته من کارشون رو قبول ندارم و به نظرم ...

رنگ پوست رو نگفته بنظرم، من چیزی دیگه برداشت کردم، گفته یعنی فقیرن و فرهنگشون مثه اوناست، اونا حق مردم بومی رو خوردن طلبکارم هستن 

#مثل_قلی_نباشید           از آگاه شدن مردم حسابی برآشفته شدن و ترسیدن😏  کتاب ۱۲ قرن سکوت از ناصر بنا کننده معروف به پورپیرار و کارنامه اسلام از دکتر عبدالحسین زرین کوب رو بخونید مفیدن             با فحاشی به هرودت تاریخ نویس بزرگ و معتبر جهانی و ویل دورانت،  نمیتونید تاریخ رو عوض کنید😏 اره همه تاریخ نویسا و محققان یونانی، ارمنی، مسیحی، رومی ، مسلمان دروغ گفتن، محققان نی نی سایت به گذشته سفر کردن و تاریخ جدید برامون آوردن😏       امضای قبلیم رو که خوندید؟ نی نی یار گفت حذفش کن، مهم اینه که دیدید! حالا برید دنبال حقیقت و خودتون بخونید نه گوش به فرمان شبکه های بهایی و پیجهای پروژه بگیر اینستا باشید، افرین دخترای خوب😘                                                                                         
رنگ پوست رو نگفته بنظرم، من چیزی دیگه برداشت کردم، گفته یعنی فقیرن و فرهنگشون مثه اوناست، اونا حق مر ...

مگه مردم آفریقا فقیر و دارای فرهنگ پایین ان؟

به نظرم شناخت ما ایرانی ها از سرزمین آفریقا خیلی پایینه

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 

😑😑😑😑😐😐😐😐چ بیشعور

مگه بندرعباس چشونه

Amireza😊💟 . 🕨 تاپیک های ماه دی ماه به قبل برای دوستم یعنی صاحب اصلی کاربری بوده است. ولی او دیگر یک کاربری دیگر دارد و این یکی را به من داد🌹 پس اشتباه نگیرید. 🌹🌹🌹
مگه مردم آفریقا فقیر و دارای فرهنگ پایین ان؟ به نظرم شناخت ما ایرانی ها از سرزمین آفریقا خیلی پایین ...

اره کل ثروت و الماس‌های اونا رو اروپایی‌ها غارت کردن و بجاش دو لقمه نون میدن بهشون، اتیوپی و اریتره پیشرفته ان؟ و بقیه کشورهای آفریقایی 

#مثل_قلی_نباشید           از آگاه شدن مردم حسابی برآشفته شدن و ترسیدن😏  کتاب ۱۲ قرن سکوت از ناصر بنا کننده معروف به پورپیرار و کارنامه اسلام از دکتر عبدالحسین زرین کوب رو بخونید مفیدن             با فحاشی به هرودت تاریخ نویس بزرگ و معتبر جهانی و ویل دورانت،  نمیتونید تاریخ رو عوض کنید😏 اره همه تاریخ نویسا و محققان یونانی، ارمنی، مسیحی، رومی ، مسلمان دروغ گفتن، محققان نی نی سایت به گذشته سفر کردن و تاریخ جدید برامون آوردن😏       امضای قبلیم رو که خوندید؟ نی نی یار گفت حذفش کن، مهم اینه که دیدید! حالا برید دنبال حقیقت و خودتون بخونید نه گوش به فرمان شبکه های بهایی و پیجهای پروژه بگیر اینستا باشید، افرین دخترای خوب😘                                                                                         
2706