2737
2734
عنوان

راحت بودنه یا بی حد و حدود بودن؟

368 بازدید | 17 پست

نمیخوام نظرمو تحمیل کنم ولی واقعا آدمی ک آدمی رو دوست داشته باشه مگه میشه روش غیرت نداشته باشه ؟؟؟؟

تو جمعی از آشناها بودم وآقایی متاهل اونقدر با خواهرزنش شوخی دستی میکردن و محکم همو بغل میکردن برای من خوشایند نبود ( آقا کاملا قابله اعتماد و انسان خیانت اصلا نیست)

و تو اینستا هم خیلی دیدم کلیپ هست که منو و برادرشوهرم با هم رفیقیم و.....

نمیدونم ولی جدای از قابل اعتماد بودن بنظرم ی چهارچوب هایی باید بین آدم ها باشه و صمیمت و راحتی رو از حد گذشتن معنی نکنیم 

منم با برادرشوهرم و.... راحتم و مذهبی نیستم ولی چهارچوب های رفتاری بنظرم باید باشه

اینکه آدما بدونن ترمزی وجود داره قشنگتره ،من تابع خشک و سرد بودن نیستم ولی چهارچوب رفتاری رو خیلی زیبا تر میدونم 

من وعشقم و دختر نازمو و دوقلوهام🧡

منم قبلا میگفتم نه ذات آدما بایذ خوب باشه فلانه بیسانه ولی... 

ولی الان فهمیدم این مدل صمیمیت ها تهش خوب نیست... هوی نفس آدما بطور ذاتی کار خودشو میکنه

خاک+کاکتوس=خاکتوس(دیگه فلسفه نام کاربری رو نپرسید❤️)  میتونید رُکتوس هم صدام کنید ترکیب یک انسان رُک +کاکتوس=رُکتوس

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
منم قبلا میگفتم نه ذات آدما فلانه بیسانه ولی...  ولی الان فهمیدم این مدل صمیمیت ها تهش خوب نیس ...

شوخی خوبه خنده خوبه ولی نه اینکه همو بغل بگیرید ی ساعت 

و بنظرم آدمی اگه آدمی رو دوست داشته باشه حسادت میکنه و نبود این حس حسادت درواقع بی تفاوتی نسبت ب طرفه

منم قبلا میگفتم نه ذات آدما فلانه بیسانه ولی...  ولی الان فهمیدم این مدل صمیمیت ها تهش خوب نیس ...

خیلی موافقم

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...
2740
به نظر من خشک و سرد بودن با جنس مخالف خیلی هم خوبه

من با خوش رو بودن موافقم ولی خب اگه طرفمون رو نمیشناسیم یا خوب نمیدونیمش ۱۰۰٪ سرد و خشکی بهتره

منم مخالفم .. من شوهرم با جاریم خیلی راحته و خیلی بدم میاد در صورتی که نمیدونم چکار کنم و عقدم و بفک ...

منم تصور میکنم که شوهرم اون طور صمیمت داشته باشه خیلی ناراحت میشم

منم تصور میکنم که شوهرم اون طور صمیمت داشته باشه خیلی ناراحت میشم

اینا شوخی فیزیکی ندارن مثلا با نگاه همو میفهمن شوهرم با جاریم انگا با نگاه منظورش میرسونه و اون میفهمه .. و فقط با شوهرم میگه میخنده با بقیه برادرا شوهرم اصلا نمیحرفه .. برای همین بفکر جداییم .. نمیدونم به شوهرم بگم رابطت کمتر کن یا چی؟ واقعا سر ذرگمم نمیدونم چکار کنم

2706