2737
2734

سوالم اینه بنظرت دختری ک مجازی مثلا عادی با پسر چت مبکرد بعد علاقع مند بسن و رابطه عاشقانن بشه و بعد یه مدت کات کنه چون پسرن ادم درستی نبوده  ولی به ختچاطر وابسنگی افسرده سه دختره اگه دوباره عاشق شه و برت تو رابطه افیرده تیس یا مثلا دیگه صدخودسو نزاره؟

من کات کردم بعد شش ماه 

بعد سه سال رفتم تو رابطه 

نه افسرده بودم نه مشکلی داشتم 

تازه فهمیدم عشق یعنی چی و همه خاطرات بد و شست برد 

روزی یکبار هم یادش نمیفتم

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای هیچ ادمی تو‌دنیا صد خودتو نزار اولا

دوما اگر میدونی طرف واقعا ادم درستی نیست با همه سختیاش باید کنار بزاریش مگر اینکه واقعا عوض شده باشه که احتمالاش خیلی کمه

سوما تا موقعی که بشینی به گوشه همش بهش فکر کنی معلومه افسرده میشی یادت نمیره 

خودتو تا میتونی درگیر کن تا فراموشش کنی

برو سراغ گزینه های دیگه

2731
من کات کردم بعد شش ماه  بعد سه سال رفتم تو رابطه  نه افسرده بودم نه مشکلی داشتم  ت ...

خب چت عاشقانه بود یا پچن خرفای ... هم داشتی مثلا میدونی منظورم حیه نزاشتی زیاد پیسذپی کنه؟

خب چت عاشقانه بود یا پچن خرفای ... هم داشتی مثلا میدونی منظورم حیه نزاشتی زیاد پیسذپی کنه؟

تو اون شش ماه چت عاشقانه داشتیم دیگه 

عشق نبود وابستگی بود 

عشق حقیقی رو با نامزد فعلیم فهمیدم 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
2738