2733
2739
عنوان

چرا دخترای فامیل اینجورین

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 38 پست
اصلا همچین چیزی نیست ، شما فرق وقار و قیافه گرفتن رو مبدونی فرق معاشرت با آویزون شدن رو نمیدونی ؟؟ ...

من نفهمیدم

به چیِ دخترای آویـ عهه ببخشید عشوه خرکی حسادت کنم؟

هرکی گفت مدرک تحصیلی مهم نیست، دانشگاه مهم نیست، سطح خانوادگی و فرهنگ مهم نیست محکم بزنید توی گوشش. جهان بینی آدم ها و شخصیتشون در خانواده و محل تحصیل و کار شکل میگیره! آینده ی آدم ها شخصیت آدم ها همیناستتحصیلات و لول خانوادگی فقط برای کسایی مهم نیست که ندارنشفقط کسایی میگن تحصیلات شعور نمیاره که تحصیلات ندارن تحصیلات با خودش جهان بینی و بینش و شعور میارهاگر میبینید که یکی تحصیلات داره و بیشعور هست به این دلیله که قبل تحصیلاتش خیلی بیشعورتررررر بوده و الان بیشعور هست
یعنی اصلا با همچین موردی برخورد نکردی؟ 

نه

برادرم و زنش 

پدر مادرم

خاله هام

داییام

عموها و عمه ها و بچه هاشون تقریبا از نظر درامد و تحصیلات با همسرشون یکسانن 

هرکی گفت مدرک تحصیلی مهم نیست، دانشگاه مهم نیست، سطح خانوادگی و فرهنگ مهم نیست محکم بزنید توی گوشش. جهان بینی آدم ها و شخصیتشون در خانواده و محل تحصیل و کار شکل میگیره! آینده ی آدم ها شخصیت آدم ها همیناستتحصیلات و لول خانوادگی فقط برای کسایی مهم نیست که ندارنشفقط کسایی میگن تحصیلات شعور نمیاره که تحصیلات ندارن تحصیلات با خودش جهان بینی و بینش و شعور میارهاگر میبینید که یکی تحصیلات داره و بیشعور هست به این دلیله که قبل تحصیلاتش خیلی بیشعورتررررر بوده و الان بیشعور هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بفرما 😂 نگفتم؟ شاهد از غیب رسید

من همین خانواده رو میشناسم . آشنای دورمون هستن . اصلا وضع مالی دختر براشون مهم نیست 

فقط از آدمایی که اهل جلب توجه هستن خوششون نمیاد 

هیچ وقت به این مدل آدما که دنبال جلب توجه هستن محل ندادن 

دوستان عزیز ممنون میشم برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات بفرستید ☺🌹
2731
من نفهمیدم به چیِ دخترای آویـ عهه ببخشید عشوه خرکی حسادت کنم؟

نمیدونم، شاید اونها چیزی برای حسادت ندارن ، اما شما رو اذیت کردن با رفتارشون  ، چرا چون با پسرا مچ شدن ، ممکنه شما هرچند کم علاقه داشته باشی به ازدواج و رابطه و معاشرت ولی رابطتت با آقایون اوکی نیست و دقیقا نمیدونی چکار کنی ، و این باعث میشه احساس کمبود کنی نسبت ب اونا و ناخواسته حس حسادت پیدا کنی چون خودت این توانایی ارتباط گرفتن رو نداری ، جوابی ک ب من هم میدی مهم نیست مهم ته دل خودته با خودت روراست باش ، تو هر کامنتت ی بار گفتی اون کلمه  رو

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم، شاید اونها چیزی برای حسادت ندارن ، اما شما رو اذیت کردن با رفتارشون  ، چرا چون با پسرا ...

هنوز نفهمیدم به چی حسادت باید بکنم

اتفاقا خوب میتونم ارتباط بگیرم به اندازه کافی هم معاشرت دارم 

ولی این شما هستید که عشوه خرکی و رفتار زننده رو معاشرت میدونید

فرض کنید مادرتون با مردای فامیل عشوه بیاد صدا نازک کنه خودشو لوس کنه بازم میگید معاشرت؟

هنوز نفهمیدم به چی حسادت باید بکنم اتفاقا خوب میتونم ارتباط بگیرم به اندازه کافی هم معاشرت دارم&nbs ...

هرچی من میگم منظورم معاشرت سالم هست شما حرف خودتو میزنی 

من منظورم عشوه خرکی نیست اما میپذیرم ک هرکس ی مدلیه

شاید اونا میخوان اینجوری شوهر کنن ، چرا باید انقدر درگیرشون باشید ؟ قطعا اونا حتی شمارو یادشون نمیاد !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچی من میگم منظورم معاشرت سالم هست شما حرف خودتو میزنی  من منظورم عشوه خرکی نیست اما میپذیرم ...

قطعا منم منظورم معاشرت عادی نیست

آویزون شدن و خوشونو بچسبونن منظورم بود

والا نه ما دیدیم نه کس دیگه که دختری با عشوه خرکی و آویزون شدن شوهر پیدا کنه

2740
قطعا منم منظورم معاشرت عادی نیست آویزون شدن و خوشونو بچسبونن منظورم بود والا نه ما دیدیم نه کس دیگ ...

ولی من دیدم ، متاسفانه یا خوشبختانه ازدواج های خوبی هم دارن اکثرا شوهرهای پولدار و سطح بالا 

۹۰ درصد مردها از طریق چشم عاشق میشن ، همین که روشون تاثیر بذاری کافیه، این عشوه و کلاس گذاشتن هم روی همون ۹۰ درصد ب شدت تاثیر داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40