2733
2739
عنوان

به این مردم چی باید گفت؟

131 بازدید | 8 پست

راست میگن اینجا خودی میزنه به خودی

اقوام مختلف فقط در حال جنگ و کوبیدن هم دیگه ان در صورتی که همه متعلق به یک کشوریم 

ترک و کرد و لر و شمالی و جنوبی ... قومیت ها فرق دارن، فرهنگ ها متفاوتن ، هر قومی زبان خاص خودش رو داره ؛ اما دلیل این همه خشم و گارد و سنگ پرت کردن طرف هم دیگه چی هستش؟ 

چه دلیلی داره وقتی یک تهرانی میره شهر دیگه حالا نام نمی‌برم کجا طرف جلو خود آدم به هم محلی هاش بگه نگاه کن پلاکش محلی یا نه؟ چه دلیلی داره جنسی که تو پایتخت حداکثر ۳۰ تومان اونجا باید ۸۰ تومان براش هزینه کرد؟ چه دلیلی داره تو فضای مجازی این قوم به اقوام دیگه توهین میکنه؟ چه دلیلی داره وقتی میفهیم طرف واسه فلان شهره آدرس غلط میدیم؟ 

چه خبره؟ چتونه؟ چشما تون و باز کنید کشور مثلا همسایه جمعیت ده میلیونیش فقط در یک ناحیه از کشور ما زندگی می کنن . حتما باید جنگ باشه پشت هم باشیم؟ 

دست بردارین از تعصبی که شما رو به هیچ نقطه ی بالاتر از حال تون نمیرسونه 

ما هروقت میرفتیم شمال تا متوجه میشدن تهراتی هستیم دولا سه لا پهنا حساب میکردن مغازهدارا و دستفر وشه ...

منم همین و میگم نه تنها شما نه تنها جنوب اصلا بحث فقط بحث شهر ما نیست چرا انقدر به هم بد می کنیم؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فضای مجازی رو باور نکنید یه‌مشت سایبری هستن که میخوان بین مردم ایران تفرقه بندازن خودم به چشم دیدم و میشناسم حتی واسه اینکارشون پول میگیرن خود فروشها

و صد البته مردم ما اگاه شدن و دیگه میدونن چی به چیه ما همه توی ایران   یکی هستیم و فرقی ندلره قومیتها ایشالا در اینده نزدیک همه چی درست میشه

2728
منم همین و میگم نه تنها شما نه تنها جنوب اصلا بحث فقط بحث شهر ما نیست چرا انقدر به هم بد می کنیم؟؟؟

مشکلات اقتصادی ام هست ک خیلی به مردم فشار اورده نمیشه خورده گرفت اوضای مملکت بد شده بخاطر فقر ادم بی وجدان میشه بی دین میشه...

2740
ابنی که میگم بدای سالها پیشه حلال حرومی کیلو چنده هر کی میخواد زرنگی کنه 

از ۴۰ سال پیشم همین تورم و گرونیا با ما بوده فقر و بی پولی وجدانو از ادم میگیره حلال حرومی ام به قول خودت یادشون میره چون فقط به فکر بقا و ادامه زندگین نه زندگی کردن و انسانیت ما  یه کشور ثروتمندیم ولی چیزی ازش به خودمون نمیرسه