2733
2734
عنوان

قلب جنین وایساده

137 بازدید | 13 پست

اما کیسش داره هروز بزرگ تر میشه و معده درد من تهوع صبحگاهی هم خیلی اذیتم میکنه اما نمی‌افته چون ۲ بار سقط هم قبل این داشتم قرص هم فعلا ندادن چیکار کنم آخه چ خاکی به سرم کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به چه دلیلی ممکنه این اتفاقابیفته؟؟؟؟مثلاتشکیل نشدن قلب یاسقط یه هویی من ۵هفتمه میترسم🤕

خیلی دلیل ها دارم اسپرم و تخمک ضعیف مشکل ژنتیک مشکل انعقادی خون یا ایمنی

عزیزم شما چند هفتت بود

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
2740
طبق سونو قبلی ۸ هفته باید میبودم جنین رشدش متوقف شده تو ۶ هفته و ۴ روز

ایشالا هرچه سریعتر مشکلت حل بشه

عزیزم من وقتی ۶ هفته بودم بعد رابطه خونریزی کردم فرداش رفتم سونو سالم بود و قلبش میزد از سونو که برگشتم دوباره خون اومد رفتم دکتر شیاف داد گفت چون قلبشم زده و سالمه خونریزیت هم قطع شده فعلا مشکلی نیس 

اما من خیلی نگرانم استراحت مطلقم وقتی دراز میکشم دردی ندارم اما میشینم یا راه میرم درد میکنه کمرو پهلوم 

دعا کن سالم باشه

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
ایشالا هرچه سریعتر مشکلت حل بشه عزیزم من وقتی ۶ هفته بودم بعد رابطه خونریزی کردم فرداش رفتم سونو سا ...

عزیزم بسپار به خدا ببین اگ خدا بخواد میمونه اگ نخواد نه منو نخواست هنوزم در عذابم