2737
2739
عنوان

بنظرتون این درآمد حرامه یا نه ؟؟

499 بازدید | 26 پست

ینفری که پایان نامه یا پروپوزال مینویسه 

یا کارای ترجمه یا کار عملی های دانشجوهارو انجام میده 

خودت را با گذشته ات نشناس... آن فقط یک درس بود...نه تمام زندگیت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه حرومه نه غیر قانونی!

من موسسه دیدم که این کارا رو انجام میدن 

به زور که نمیگیری ازشون

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
2740
  • آیت‌الله مکارم شیرازی:

آیت‌الله شیرازی این عمل را جایز ندانسته و تصرف در هر نوع پول به دست آمده از این کار را دارای اشکال شرعی می‌داند. از نظر ایشان باید دانشجویان راهنمایی شوند و این کار بسیار خوب است. اما اینکه شخص دیگری بخواهد به جای آنها این کار را انجام دهد جایز نیست.

دقیق حکمشو نمیدونستم، یه سرچ زدم، چند تا چیز آورد. اینم توشون بود. فکر کنم پولش از نظر شرعی درست نباشه.

نه حرومه نه غیر قانونی! من موسسه دیدم که این کارا رو انجام میدن  به زور که نمیگیری ازشون

عزیزم به زور که نیست ولی باعث تنپروری و بی سوادی دانشجوهایی میشه که فارغ التحصیل میشن 

و در مخیط های کاری هم به تن پروری عادت کردن 

عزیزم به زور که نیست ولی باعث تنپروری و بی سوادی دانشجوهایی میشه که فارغ التحصیل میشن  و در مخ ...

دیگه مگه ما مسئول اونشیم؟

مملکتی که دکتراهاش هم خریدنی و بی سوادن همه...

میگم وقتی موسسه رسمی هست، یا کافینت ها انجام میدن! فک نکنم حروم یا غیر قانونی باشه.

ولی میشه به عنوان تحقیق و کمکی بفروشی بهشون. خودشون بخونن لااقل پاک نویس کنن

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
2706